Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

seks w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie przeżycia po porodzie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ale to tak poza tematem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie,ze mozna i jest on tak samo przyjemny z brzuszkiem jak i bez niego.Ja bedac w ciazy prawie do samego konca kochalam sie z mezem,pozniej grozilo to wywolaniem porodu no i robilo sie troche nie wygonie. Jezeli ciaza przebiega odpowiednio,bez zadych zagrozen to jak najbardziej mozna uprawiac sex Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karotka



Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generalnie jezeli nie ma przeciwskazan ze srony lekarza to mozecie sie kochac. Ja z mezem uprawialam sex przez cala ciaze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 3:53 pm    Temat postu: Czy sex w 30 tyg. ciąży nie wywoła przedwczesnego porodu?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie... Czy sex w 30 tygodniu ciąży może doprowadzić do przedwczesnego porodu? Embarassed

---edit by Wind_Of_Hope---
Prosze nie pisac postu gruba czcionka!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej tak!!! mowi sie nawet zeby zaprzestac na 2 m-ce przed porodem... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac sa rozne opinie na ten temat.Jezeli ciaza przebiega prawidlowo,nie ma zadnych nieprawidlowosci to nie ma wiekszych przeciwskazan,natomiast jezeli cokolwiek sie dzieje to lepiej nie ryzykowac,bo meskie nasienie moze spowodowac przedwczesne skurcze.Ale sa tez wlasnie takie opinie,zeby zaprzestac wspolzycia w koncowych m-cach ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania84



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, staram się od dłuzszego czasu o dziecko, chciałabym się jednak dowiedzięć czy sex na początku ciży może zaszkodzić. Wydaje mi się że byłam w ciąży (miałam wszystkie objawy), jednak po stosunku dostałam okresu (bardzo obfitego z wielkimi skrzepami), bóli itd. Proszę o radę od kiedy do kiedy w czasie ciąży można współżyć? Z góry wielkie dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniu a nie poroniłas?? ;/ przepraszam ze to pisze..ale krwawienie w ciazy?...jak juz to plamienie... Sad byłas u lekarza?
jesli ciaza ne jest zagrozona to mozna kochac sie do 7m-ca Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania84



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może poroniłam, nie wiem ponieważ nie jestem pewna czy byłam w ciąży. dzieki za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to jakaś infekcja?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group