Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

seks w ciąży

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 14, 2005 8:35 am    Temat postu: seks w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam czy kobieta będąc w ciąży może uprawiać seks?Neutral Pytanie dość trywialne, ale jakoś nigdy w ciąży nie byłam :> no i zastanawia mnie czy ten brzuch nie przeszkadza kobiecie. Może na początku nie, ale później...? Chyba, że później już nie można...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Wrz 14, 2005 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co się dowiedziałem w tym temacie to generalnie nie ma przeciwskazań. Jednak lekarz może zalecić rezygnację z seksu jeśli kobieta ma za sobą poronienie lub rodziła przedwcześnie. Powstrzymanie się od stosunków wskazane jest także wówczas, gdy kobieta miała w obecnej ciąży niewyjaśnione krwawienie z pochwy. Również wtedy gdy obecną ciążę zakwalifikowano jako ciążę wysokiego ryzyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Toudi
Gość









PostWysłany: Czw Wrz 15, 2005 7:40 pm    Temat postu: od tyłu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli brzuch przeszkadza to zawsze można od tyłu.
Powrót do góry
sloneczna
Gość









PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozna czy nie mozna, chce sie bardzo!!!!! niestety ku zdumieniu męża z płaczu przechodzi się do drapieżnego Embarassed seksu. oczywiscie sa przeciwskazania, ale chyba dla kobiety najważniejsze jest być akceptowana i wspomagana przez lubego w tym szczególnym,cudownym stanie.
Very Happy
Powrót do góry
tomi
Gość









PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A pytałas lekarza czy można???
Powrót do góry
ona22krk



Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z mężem kochałam się przez cały okres trwania ciąży, a brzuszek w niczym nam nie przeszkadzał, kiedy nadszedł termin porodu, bałam się troszkę kochać dalej z mężem, chciałam już poczekać na rozwiązanie, żeby nie było sytuacji, iż podczas kochania się zacznę rodzić, ale naszemu dzidziusiowi nie spieszyło się z przyjściem na świat i jakoś opory z porodem podczas sexu minęły, kochaliśmy się dalej i ostatni raz kochaliśmy się dzień przed porodem, bo następnego dnia już nie zdążyliśmy, a nasz syn przyszedł na świat 10 dni po wyznaczonym terminie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k-a-s-i-e-n-k-a69



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Slyszalam,ze w ostatnich tygodniach nie mozna bez gumki bo sperma moze wywolac przedwczesny porod!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misia
Gość









PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 8:22 pm    Temat postu: sex w ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja z mezem kochamy sie regularnie tak jak przed ciaza jesli lekarz nie widzi przeszkod to my nie widzielismy tym bardziej powidzialabym nawet ze sex w ciazy bardziej umocnil nasz zwiazek Very Happy emocjonalnie i brzuszek w niczym nam nie przeszkadza tylko trzeba troszke uwarzac zeby go nie przygniatac ale emocje i wrazenia sa takie same a nawet bardziej czule Wink
Powrót do góry
Megan
Gość









PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:03 pm    Temat postu: Seks w ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Urodzilam w Sylwestra najcudowniejsza dziewczynke na swiecie. A seks w niczym nie przeszkadza jesli kobieta jest zdrowa i dzidzius jest w dobrej formie. Ludzie kochajcie sie... i niech Wam rodza sie sliczne bobaski, tak jak nam. Wink
Powrót do góry
Gabi
Gość









PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 10:07 am    Temat postu: ciążą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja z mężem kochamy się bardzo często a jestem w 7 ciąży
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group