Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

se

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebek3988



Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 2:50 pm    Temat postu: se Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam podobny problem mam zwapnienie tyle ze na kosci po prawej stronie prawego kolana. co robic w takim wypadku ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, nie chodziło Ci raczej o "odwpapnienie" kości a nie o zwapnienie? Bo coś takiego, to raczej pierwsze słysze... Jeśli chodzi o odwapdnienie, to po pierwsze więcej witamin a w szczególności witaminki D Smile

A najlepiej udać się do specjalisty i otrzymać instrukcję jak postępować, wiem też, że to sie tyczy pewnych ograniczeń, bardziej sportowych jak jazda na rowerze czy bieganie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sebek3988



Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 1:20 am    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz stwierdzil ze to zwapnienie a co do "odwpapnienie" to akurat ja pierwsze slysze:) ale zaden ze mnei znawczyk wiec nie dziwne, na przeswietleniu bylo widac takie jakby male kamyczki no i ze to zwapnienia podobno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group