Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Schorzenia piersi - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stawiam na gruczoly Smile a jak one sa 10 dni po okresie a potem znikaja to nie sa zadne guzy bo guzy nie znikaja Smile a to sa okolice owulacji wiec piersi sie moga zmieniac w tym czasie... ale jak chcesz to podczas wizyty u gina powiedz mu zeby zbadal ci biust Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tez zrobie Laughing Dz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata1408



Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Trzebiechow
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 10:15 am    Temat postu: guz pod piersia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guz pod piersia Mam 39 lat od kilku dni pod piersia wyczułam guz wielkosci fasoli jest od niedawna bardzo sie boje Co mam robic ?


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a guz boli podczas dotykania, albo mozna go :przesowac: ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byc moze to nie guz? ja tez wyczuwam na piersi zgrubienie ale tylko przed okresem i ginekolog powiedziala ze sa to powiekszone gruczoły mleczne Wink u Ciebie utrzymuje sie to cały czas? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind ja tez tak mam, powiekszone gruczoly mleczne i to sie utrzymuje caly czas... ale kolezanka napisala ze guz jest pod piersia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaco239



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 9:03 pm    Temat postu: Guzek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guzek pod sutkiem... wczoraj wieczorem poczułem bół sutka, dotykając go ręką zaczą bardziej boleć i udało mi sie wyczuć pod nim mały guzek... Czytałem że takie są obiawy raka, i może przy tym wysstępować jakaś wydzielina... Puki co takiej niemam i niechce iść do lekarza bo niechce żeby powiedzieli mi starzy ze wyolbrzymiam. Co byście zrobili na moim miejscu? Czy moje obawy są zasadne?


------edited by emilka------
temat został przyłączony do tematu o podobnym tytule i problematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli guzek utrzymuje sie dluzszy czas i boli Cie to nie ma na co czekac tylko pedzic do lekarza...niekoniecznie musi to oznaczac raka...bez przesady Smile. mozesz miec np powiekszone gruczoły limfatyczne. tez takie cos mialam. dostałam od gina masc, tabletki i jakos mija Smile nie przejmuj sie rodzicami tylko dbaj o siebie Smile raz dwa do medyka Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli guzek boli to nie jest rak , wtedy nie ma zadnego bolu Smile wiec mam nadzieje ze to cie uspokoi, idz do lekarza na USG, przebadaj sie - to nie zaszkodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smutna_ja



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 3:24 pm    Temat postu: Mialam podobny problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyczulam sobie guzek w piersi jakies cztery lata temu i strasznie sie zamartwialam. bylam u jednego lekarza, który od reki bez zrobienia USG piersi zaproponowal mi biopsje. Poszlam do innego i dobrze zrobilam, bo ten od reki zrobil mi USG pierwsi, gdzie byl w stanie powiedziec czy to guzek, czy nie. Okazalo sié, ze to zwykle zrosty. Skierowal mnie na badanie hormonalne, a poniewaz te wyszly w normie przepisal jakis lek zielarski, który bralam przez trzy miesiace no i przeszlo na jakis czas. Od czasu do czasu mam ten problem, ale jest on niegrozny i mnie osobiscie nie przeszkadza Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group