Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Schorzenia piersi - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anutka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 9:12 pm    Temat postu: resekcja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłam sobie- te wszystkie spisy chorób i interwencji można znależć w google. Ciachną mi cwiartkę sutka a nie całą pierś. Odetchnęłam lekko ale stresik został Sad co dalej
Powrót do góry
Anutka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 9:18 pm    Temat postu: dzięki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za starania- tak było nabazgrane na tym skierowaniu że zle go odczytałam- to skierowanie na zabieg w pełnym uspieniu w celu resekcji kwadrantu sutka aby wyciachać guzek o nieznanych zamiarach.
Ja mam nadzieje ze lekarze sa lepsi w czytaniu tych gryzmołków i nie zoperują mi przez przypadek stopy albo czegos.
Ufna w ich zdolnosci kładę się na stół pewnie w srode
pozdrowionka od Anutki z jeszcze całymi piersiami
Powrót do góry
adrian



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłbym wdzięczny za udzielenie mi informacji dlaczego w leczeniu raka piersi stosowana jest najpierw chemioterapia,a nie leczenie chirurgiczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolo_86



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 4:52 pm    Temat postu: Czy to nowotwór!!?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pod moim prawym sutkiem (wewnątrz ciała, pod skora) mam taka narośl, jest jak taka kulka z twardego mięsa… jak ja dotknę mocniej lub ścisnę mocniej to strasznie mnie boli!! A już nie daj Boże aby ktoś mnie w nią uderzył!! Odczuwam w tedy straszny ból!! Dodam iż ta wspomniana „kulka” z biegiem lat się powiększyła… powiedzcie mi co to może być??!!

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Gość









PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jedynym logicznym wyjsciem z tej sytuacji jest wizyta u lekarza.Wirtualnie ani ja ani nikt inny nie bedzie ci w stanie udzielic pomocy.Musisz jak najszybciej udac sie do lakarza!!!ktory skieruje cie na profilaktyczne badania i to on wyda diagnoze i da ewentualne wsakzowki do leczenia.....pozdrawiam serdecznie i namawiam do wizty u specjalisty
Powrót do góry
ker
Gość









PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to racja , proponuje jak najszybszą wizyte u lekarza w celu zrobienia mamografi ponieważ póżniej może byc za póżno

---- edit by Paweł:
Prosze nie pisać całych postów wielkimi literami.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na poczatku pewnie USG
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 6:00 pm    Temat postu: Guzek piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakis zcas temu moj chlopak podczas ..no wiecie Wink wyczol jakis maly guzek kolo sutka... ja tego nie czuje podczas samobadania piersi.... jak myslicie co to moze byc?? mogl pomylic to z gruczolem mlecznym czy jakos tak Smile pozdrawiam

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm....mozna duzo wiedziec a jak sie przekonujesz na wlasnej skorze to i tak sie zamartwiasz...im wiecej wiesz tym najczarniejsze mysli masz.... poprostu chcialam sie poradzic... pogadac co myslicie .... a tyz araz ze studiowalam ..i co z tego... moze mam ochote poardzic sie kogos...wiem do lekarza mam isc...ale to wizyte mam za tydzien a zamartwiwma sie okropnie:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w ktorym dniu cyklu bylas i jak duzy byl guzek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group