Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Schorzenia neurologiczne - temat zborczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A uderzyles sie gdzies w tych okolicach ? czy poprostu samo tak wyroslo ? idz jak najszybciej na badania ... badz dobrej myslij napewno bedzie ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czoło



Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Wakacje miałem mały wypadek na rowerze, i gdzieś w okolice tego miejsca sie uderzyłem;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basia805



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 8:10 pm    Temat postu: czy to rak mózgu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 36 lat. 2 lata temu miałam robioną tomografię komputerową głowy, która nic nie wykryła. A szukam odpowiedzi co mi dolega ponieważ cierpie na czeste bole głowy a właściwie jest to ucisk z tyłu głowy koło uszu,nie umiem się nad niczym skoncentrować,czuje jak by pustke w głowie. Od tamtej pory źle sypiam,budząc sie kilkakrotnie w ciągu nocy, zrobiłam sie nadpobudliwa a szczególnie przed miesiączka.Neurolog zdiagnozował u mnie depresję a biore dioxepin a uciski głowy nie ustepują.,Co robic ?Pomóżcie. Sad

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:29 pm    Temat postu: laryngolog Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A, nie miałaś kłopotów laryngologicznych?
Jakieś zapalenia, problemy ze słyszeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basia805



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłam przebadana laryngologicznie i wszystko wporządku wtrdy lekarz podejrzewał że coś z błędnikiem się dzieje ale po przebadaniu i zrobieniu wszystkich badań wykluczono
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jonny0co



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Grodzisk Maz.
PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 11:58 am    Temat postu: Mały Krwiak Mózgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja koleznaka siedziała na przerwie pod oknami szkoly.
Z 1 piętra spadła na nią deska sedesowa, udezyla ja w glowe.
To okolo 5-7 metrow wysokosci. Lekarz powiedzial ze to mały krwiak mózgu. Moje pytanie czy ten mały krwiak mózgu może być przyczyną wielu nieprzyjemności dla mojej kolezanki? I jak można jej pomóc?
Lekarz kazal jej leżeć, nie wiem czy przepisal jej jakies leki.

Proszę odpowiedzieć jak najszybciej!!! Crying or Very sad

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy jakich nieprzyjemności
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jonny0co



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Grodzisk Maz.
PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem. Moja kolezanka nie miala rozciętej glowy, po fakcie jedynie bolala ją glowa i miala guza. Myśle i mam nadzieje ze nie jest to krwiak węwnątrzczaszkowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż, skoro to krwiak mózgu, to sobie sam odpowiedz czy mózg jest w czaszce czy poza nią.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil8899



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 8:23 am    Temat postu: Torbiel śródmózgowia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.... dziewczyna ma torbiel śródmózgowia Sad jest taka rzecz wiem że sie za szybko powiększa ten woreczek i to zle wpływa na jej mózg niech mi ktoś powie jaki Procent jest na... przeżycie i czyy da sie to wyleczyć SadSadSad

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group