Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

schemat dnia

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzecho



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 11:48 pm    Temat postu: schemat dnia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 18 lat. Od kilku dni zmieniłem schemat dnia:
Wstaję ok. 14, jakieś ćwiczenia i mniej więcej do 20 zapełniam sobie jakoś czas (gdzieś wyjdę, pogram z kumplami w piłkę) o 20-23 przed kompem, 23-6 oglądam jakieś seriale (ostatnio Jericho) na dvd, o 6 biegam (4 do 6 km) i kładę się spać o 6 (czasami o 7). Norma 8 godzin snu zachowana.
Czy taki schemat dnia nie jest szkodliwy dla zdrowia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każdy musi odnaleźć swój rytm dnia Wink
mi się wydaje, ze nic w tym złego, choć troche za dużo przed telewizorem czasu spedzasz (7godz oglądania serialu?! ile mozna...)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 6:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja bym radziła zmienić trochę tryb życia. A przynajmniej godziny.
Niedługo pójdziesz do pracy czy szkoły i będziesz musiał wstawać o 6 a kłaść się o 22 czy 23. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yali tu nie o to niega Wink
jemu chodzi czy to co teraz robi jest ok. Nie jest ok poniewaz sen w ciagu dnia to tak 1/2 snu nocnego - oranizm jest nastawiony na nocny sen - uda Ci sie jesli przez dluugi czas bedziesz tak robic jak piszesz i "noca" dla organizmu bedzie pora 06 00 - 14 00 tylko zobaczysz co sie bedzie dzialo jak pojdziesz do pracy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to nie jest okej dla Twojego oraganizmu. A czujesz sie wyspany jak wstajesz i tej 14?
Optymalmie, najlepiej, najzdrowiej, najkorzystniej organizm sie regeneruje między 22-5 (bodajze do 5, ale od 22 na pewno).

A dlaczego zmieniles tak radykalnie styl zycia? nie mozna zamienic ogladania seriali na spanie i odwrotnie (po bieganiu) byloby zdrowiej.

Jak na moje, na dłuższą metę nie dasz rady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group