Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sarkoidoza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 9:55 am    Temat postu: Sarkoidoza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 37 lat , jestem chora na sarkoidozę , przez 1,5 roku byłam leczona enkortonem, początkowo zmiany ustąpiły , jednak po zmniejszeniu dawki a potem odstawieniu enkortonu zmiany się nasiliły i ze stadium II przeszły w w stadium III. Czy ktos może wie coś na temat innych metod leczenia tej choroby i skutkach ubocznych stosowanych leków. Nie chcę wracać do leczenia enkortonem bo niszczy organizm, kości, bolą stawy , człowiek jest cały spuchnięty ma zniekształconą twarz i ciało . To rujnuje życie osobiste i zawodowe. Tak było w moim przypadku. Crying or Very sad
Jeżeli ktoś może pomóc to bardzo proszę.
Powrót do góry
anna_mroz@wp.pl
Gość









PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 3:24 pm    Temat postu: Sarkoidoza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 51 lat od 7 miesiecy choruję na sarkoidozę. Leczę się tylko Padmą 28.Jest to ziołowy rewelecajny lek min. stymulujący układ immunologiczny.
( do kupienia w aptece). Lek ten nie ma zadnych działań ubocznych.
W środę miałam rtg płuc, choroba w odwrocie. Widać dużą poprawę. Mój lekarz pulmunolog też chcial mnie leczyć sterydami, ale porosiłam aby spróbował Padmą 28 i udało się.O tym leku dowiedzaiłam się od innej chorej.
Prosże napisać mogę udzielić więcej informacji.
Anna.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Kasiu,
pół roku temu wykryto u mnie sarkoidozę - II faza, klasycznie przy okazji okresowych badań. Czułam się dobrze więc nie dałam faszerować się sterydami. Przez te 6 miesięcy brałam leki homeopatyczne. Czuję się nadal dobrze, jutro mam kontrolny tomograf. Jeśli wyniki będą dobre to może należy uznać, że jest i tu nadzieja w homeopatii - oby. Odezwę się jak już będę miała wyniki. Trzymaj się - pozdrawiam.
Powrót do góry
agast4@tlen.pl
Gość









PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 9:15 am    Temat postu: Re: Sarkoidoza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o więcej informacji na temat tego leku Padma 28. Mojemu mężowi (31 lat) po wstępnych badaniach stwierdzili sarkoidozę. Teraz czeka jeszcze na bronchoskopię by stwierdzić w jakim stopniu jest ona zaawansowana. Wspominali też o leczeniu sterydami. Jeśli są jakieś inne możliwości leczenia to chetnie się z nimi zapoznam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group