Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Są jakieś tabletki anty. Zeby mieć ładną cere i schudnąć

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 6:55 pm    Temat postu: Są jakieś tabletki anty. Zeby mieć ładną cere i schudnąć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóz mam problem mam 18 lat i mam wypryski na twarzy nie są one jakieś straszne ze nie mogępokazać się ludziom ale mam kompleks na tym punkcie i nie tylko jestem trochę krągła moja mama mówi ze az za bardzo żle się z tym czuje . Nie mam w sobie motywacji ani silnej woli zeby stracić parę kilo ale słyszałam ze są jakieś tabletki antykoncepcyjne po których się chudnie .szczeze to wkóża mnie t ze moja mama mówi mi ciągle ze jestem za gróba mój chłopak kocha mnie taką jaka jestem i woli zebym trochę przytyła niz schudła
co mam robić
Embarassed Crying or Very sad

---- edit by Pituszka
Temat przenosze do odpowiedniego dzialu "antykoncepcja hormonalna i chemiczna" i juz 3 raz upominam ze posty nie pisze sie drukowanymi lietarmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MADZIULKA18 po pierwsze lekarz nie przepisze tabsow bo chcesz schudnac...od tego sa siłownie,specjalne treningi i diety. Tabletki anty.sa od zabezp. przez niechciana wpadka itp. na cere oczywiscie moga zadzialac ale watpie zebys chudla Neutral. Wrecz przeciwnie - to mega duza dawka hormonow i zazwyczaj (chociaz nie zawsze) dziewczyny narzekaja na przyrost wagi. Co do cery- to nie od razu mozesz trafic na super tabletki, nie kazde beda organizmowi pasowały.Zastanow sie czy nie lepiej zgubic zbedne kg zdrowo sie odzywiajac i uprawiac jakis sport czy lepiej faszerowac sie chemia i na 100% nie wiadomo w ktora strone to pojdzie. mozesz jeszcze bardziej przytyc Neutral. Wybor pozostawiam Tobie. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście... prawdę mówi Wind. Od tabletek nie schudniesz, ale na wypryski Ci raczej pomogą. Idź, dowiedz się u ginekologa coś na ten temat-on ci doradzi które mogłabyś brać... ale czy nie lepiej się udać do dermatologa? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 1:52 pm    Temat postu: Re: Są jakieś tabletki anty. Zeby mieć ładną cere i schudnąć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o moi drodzy ja prawie cały czas się leczyłam u dermatologa chodziłam do kosmetyczki i na nic tylko kasę wydałam

a tak pozatym to moja siorka bierze chormony i jest chudsza o demnie a wcześniej była identyczna jak ja


-----edited by emilka----
posty zostały połaczone. na przyszłosć pamietaj o tym, żeby nie pisac dwóch postów pod rząd tylko korzystac opcji "zmien" jeżeli chcesz coś dodać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm..tabletki antykoncepcyjne na zrzucenie kilogramow.. nie slyszlalam nigdy o czyms takim Rolling Eyes a jesli chodzi o tradzik to owszem moje kolezanki z liceum stosowaly to i dzialalo Wink ja osobiscie uzywam jakiejs masci i daje rade Wink ale kiedys dermatolog przepisal mi full antybiotykow za duza cene - pomoglo ale tylko na jakis czas. Pozniej znowu pojawily sie pryszcze Exclamation wiec przestalam do niego chodzic i zaczelam leczyc sie innymi sposobami Smile pozdrawiam
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 7:11 pm    Temat postu: Re: Są jakieś tabletki anty. Zeby mieć ładną cere i schudnąć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MADZIULKA18 napisał:
a tak pozatym to moja siorka bierze chormony i jest chudsza o demnie a wcześniej była identyczna jak ja


Twoja siostra to nie Ty Smile. zrobisz jak zechcesz ale uwazaj zebys nie przytyła bo potem bedzie ciezko wrocic do formy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zelel



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no, brać pigułki, żeby schudnąć to jednak trochę głupi pomysł Smile A z problemami z cerą to idź do dermatologa, przepisze Ci np. witaminki b6, cynk, jakieś maści, co jakis czas mozesz zrobic sobie mikrodermabrazję i na pewno pomoze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 7:49 pm    Temat postu: Re: Są jakieś tabletki anty. Zeby mieć ładną cere i schudnąć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tyel ze ja juz próbowałam wszystkiego i nic nie wiem co mam robić a brał ktoś moze takie coś jak DIANE to jakieś tabletki na cere one zawierają mało hormonów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyno Exclamation słuchaj co sie mowi (czasem az złosc ponosi,miliard razy to samo wałkowac). Zadennnnnnn ! ginekolog nie przepisze Ci tabletek tylko dlatego ze chcesz schudnac. wybierz sie na aerobic czy jakies inne cwiczenia. z reszta idz zapytaj sama-zobaczysz co Ci odpowie. Confused Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jedne kobietki tyja od tabletek anty, a drugie nie. Jednym znikaja pryszcze a drugim jeszcze nawet przybywa ich (slyszalam o takich przpadkach) wiec poprostu idz do dermatologa - moze on ci cos doradzi Wink a co do schudniecia to hm..poprostu musisz uwierzyc w siebie i zaczac uprawiac sporcik. Wiem ze teraz nadchodzi zima i z tym moze byc ciezko..ale ja zycze powodzonka :* Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group