Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

rzs (reumatoidalne zapalenie stawów) gościec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
partycjasan



Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: dolnośląskie
PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 3:25 pm    Temat postu: rzs (reumatoidalne zapalenie stawów) gościec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie

mam 27 lat i prawie dwa lata temu dokładnie 2 miesiące po urodzeniu córci stwierdzono u mnie rzs. Czułam się fatalnie. Bolały i sztywniały mi palce, ręce oraz kolana - co bardzo utrudniało mi chodzenie. Jednak najgorsze było dla mnie to że nie mogłam utrzymać na rękach córci, bo leciała mi z rąk. Zeby ją nakarmić mąż podkładał mi poduszki pod ręce. Chciało mi się tylko płakać. Lekarz skierował mnie na wyniki ktore wyszły fatalnie między innymi antyCCp >500 (norma do 5), a czynnik reumatoidalny >35 (norma do 14). Trafiłam do reumatologa pełna nadziei ze mi wreszcie pomoże. Przepisał mi kwas foliowy 15mg, Trexan 2,5mg (6 tabletek raz w tygodniu) i movalis przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Niestety leki zamiast pomagać tylko mnie ogłupiły, a ból wcale nie ustawał tylko narastał - na co reumatolog proponował tylko zwiekszanie dawki leków przeciwbólowych. Nie poddawałam sie zaczełam szukac naturalnych metod, próbowałam różne diety, zioła, aloesy dżemiki i nic. Az wreszcie przyjaciel moich rodziców zadzwonił do mojej mamy z czymś co mogło mi pomóc miałam juz co prawda dosyc experymentów, ale zdecydowałam się spróbowac. Zażywam to (nie chce robić reklamy wiec nie podaje nazwy) od 4 miesięcy i cud. Ból ustąpił a wyniki są o wiele lepsze anty ccp 200, czynnik rf 5,5!!! ob, hemoglobina i crp też są w normie. Odstawiam po 2 miesiącach tabletki, postanowiłam zaufac temu niesamowitemu specyfikowi. Nadał czuję się świetnie, a wyniki utrzymują się w normie. Z całego serca go polecam wszystkim. Jeśli ktos jest zainteresowany prosze napisac do mnie patrycjaszusz@o2.pl to podam więcej szczegółów. Ja sprawdziłam na sobie i efekty mnie po prostu zaskoczyły, na reszcie mogę być prawdziwą mamą. Pisze na forum bu dotrzec do osób które cierpią tak jak ja cierpiałam i tak jak ja szukają ratunku.

pozdrawiam wszystkich i zycze duzo siły do walki z ta okropna choroba, wierze ze mozemy ja wygrac

patrycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group