Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

rysa w czaszce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepanikuj



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:57 am    Temat postu: rysa w czaszce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Od wielu lat na moim czole znajduje sie gleboka rysa biegnaca od oczodolu az po linie wlosow. Zawsze sadzilam, ze to takie nietypowe zlaczenie platow czaszki [nie wiem jak to sie nazywa;)] ale ostatnio sie dowiedzialam, ze na czole nie ma zadnych laczen... I troche mnie to zdezorientowalo. Czy to mozliwe ze mam peknieta czaszke skoro nic nie boli? Czy moze to tylko taka nietypowa jej budowa ktora sie niektorym ludziom zdarza? [choc takich ludzi nie znalazlam nawet w necie]

Moglabym sie przejsc z tym do lekarza, ale nie widze potrzeby zawracac mu glowy takimi bzdurami, skoro mi to nie przeszkadza. Jeszcze pomysli, ze jestem hipochondryczka i strace u niego wiarygodnosc Wink W kazdym razie jestem bardzio ciekawa. Co sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group