Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rumień w okolicy kolana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dnc



Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 6:09 pm    Temat postu: Rumień w okolicy kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam problem z moim dzieckiem - ma 3.5 roku. Cztery tygodnie temu moja dziewczynka zaczęła chorować na ospę, po ustąpieniu objawów choroby na kolanie pojawił się czerwony rumień z małymi, wypukłymi krostkami. W tym też czasie, zaczęła chorować na zapalenie oskrzeli (rumień pojawił się wcześniej). Podczas przyjmowania leków w czasie choroby, kolanko było smarowane maścią "Dermovate" - nic nie pomogło :/ Dermatolog przepisał maść "Triderm". Dzisiaj mija piąta doba i nie widać prawie żadnej poprawy ... Co to może być? Czy to aby na pewno problem dermatologiczny? Niżej podaje link ze zdjęciem. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

http://img201.imageshack.us/my.php?image=1001004ro8.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

swędzi?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dnc



Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie swędzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 1:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo mi to jakoś najbardziej na zmianę łuszczycową wygląda. zresztą często czynnikiem prowokującym są infekcje wirusowe takie jak ospa.. ale z drugiej strony dermovate sobie powinna z tym poradzić. może warto zrobić z tego wymaz..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group