Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ru 486

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koko321



Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 11:11 am    Temat postu: ru 486 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie co mi sie stanie po zarzyciu tej tabletki poniewarz niechce dzieci jusz a jestem w piontym tygodnie Rolling Eyes

Dodano po 1 minutach:

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prowokacja?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koko321



Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaki jest inny sposób niema inego chyba nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Urodzić i oddać. Po co od razu zabijać?Jest mnóstwo par, które bardzo chcą a nie mogą mieć dziecka.
A co do sposobów jest jeszcze wiele innych. Ale każdy może doprowadzić do śmierci kobiety.
Zażycie ru również.

A o antykoncepcji nie słyszałaś?Po to ona jest, zeby jej używać. Wtedy nie ma problemu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marna prowokacja. Nie ma sie co wdawać w dyskusje proponuje temat zamknac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamierzam Wink Czekam tylko na odp autorki Twisted Evil
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group