Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozstępy w ciąży

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Verona



Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 6:02 pm    Temat postu: Rozstępy w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki krem przeciwko rozstępom polecacie? Niedawno walczyłam z cellulitem (całkiem zresztą skutecznie), a tu proszę, brzuszek rośnie. Boję sie trochę rozstępów i chyba juz czas żebym zaczęła czym się smarować. Koleżanki polecają Gerbera, ze względu na rozsądną cenę. Czy któras z Was go stosowała? Nie powoduje uczuleń?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam "Perfecta mama" do stosowania od 4 miesiąca. kosztuje ok. 25zł. Moim zdaniem jest rewelacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to chyba dla ciężarnych nie Mgiełka?? a kolezanka wyzej nie jest w ciazy? czy jest.. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tu proszę, brzuszek rośnie. Boję sie trochę rozstępów i chyba juz czas żebym zaczęła czym się smarować.

Wydaje sie z opisu (przynajmniej mi) że jest w ciązy Shocked a mi ten kosmetyk poleciła pani w aptece

on jest dla ciężarnych i matek karmiących

----edited by emilka-----
jeżeli chcesz coś dodać, używaj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh ok. ja zrozumiałam ze rosnie w sensie tłuszczyk odkłada sie Razz no nic. moja pomyłka. sorki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez cala ciaze stosowalam krem na rozstepy ''mammamia'' firmy Zija,kosztuje ok 15 zl,ale ja nie mam nawet pol rozstepa na brzuchu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zuzanna



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodziłam w ciąży razem z moją szwagierką która urodziła 3 miesiące prze demną i obie smarowałyśmy sie rużnymi kremami dostępnymi na rynku i co z tego ona ma rostepy na brzuchu po porodzie a ja dostałam na udach tagże dziewczyny to nie ma rużnicy czy sie smarujecie czy nie to zależy od skuty w jakim stopniu sie rozciągnie i jaką macie figure.(ja przed ciązą ważyłam 50kg przytyłam 12, o ona 56kg przytyła 13.) nie wieże tym kremom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jednak troche wierze,bo moja skora jest dosc poddatna na rozstepy,bo mam ich troche na udach i posladkach,ale nie jest to wynikiem ciazy,juz wczesniej sie pojawily,a po ciazy nie przybylo mi ich wiecej i wydaje mi sie,ze jednak mialo na to wplyw smarowanie sie balsamem.Przytylam 13 kg,skore mam bardzo delikatna,a rozstepow wiecej nie mam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 9:58 am    Temat postu: domowe sposoby na rozstepy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znacie moze jakies ktore sa skuteczne??
---nie zakladaj nowych tematow skoro istnieją juz o podobnej tematyce. ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co smarowac czy nie wyczytalam w gaziecie m jak mama ze polecaja EVELINE kosztuje 15zl zapytam sie swojegi ginekologa on chyba powinien wiedziec jak mozna pomoc kobiecie w ciaży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group