Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozstepy - Temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~artemida



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:39 am    Temat postu: Rozstepy - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy te maści/żele działają też skutecznie na rozstępy?
Właśnie zakupiłam ten droższy żel i niedługo zacznę go stosować...
Ale wolę się upewnić czy można i czy ma to jakiś sens? Powiem tylko, że niestety, ale rozstępówm mam bardzo dużo i szpecą mnie niesamowicie, nie mówiąc już o tym jaka jest skóra w miejscu, gdzie występuja :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tymi kremami "cud" to naprawdę bardzo trudno polecić..
Trudno określić jakie kto ma roztępy..
hhmm..
Słyszałam, ze dobre są z ekstraktem z pomarańczy, albo algów..
Osobiście polecam serum z Eveline z dodatkiem kofeiny, mentolu oraz mirząbiu japońskiego..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcia
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rostepy to nie nieodwracalne rozciagniecie sie skory i tego procesu nie da sie cofnąć, zadne super kremy nie pomogą, takie jest moje zdanie,ja tez uzywalam rozne kremy i efektow niestety nie zauważyłam,jak skora sie rozciagnie tak ze juz koniec niestety.
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marcia napisał:
Rostepy to nie nieodwracalne rozciagniecie sie skory i tego procesu nie da sie cofnąć, zadne super kremy nie pomogą, takie jest moje zdanie,ja tez uzywalam rozne kremy i efektow niestety nie zauważyłam,jak skora sie rozciagnie tak ze juz koniec niestety.


owszem ale warto ja choć trochę ujędrnić, poprawić jej koloryt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katiti
Gość









PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 11:56 pm    Temat postu: rozstepy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobiłam sobie po ciazy 3miesieczna kuracje Loreala Korektorem na rozstepy - efekty rewelacyjne, na jednym udzi enic nie widac, na drugim ledwo co. Kolezanka kolezanki;) stosowala za to 3x dziennie zel Bielendy Endorfiny wyszczuplający i Dermiki antycellulitowy(tez sie dziwilam,ale pomoglo)(zielony) balsam i tez pozbyla sie rozstepow - w tym wypadku nie wiem, ktory z dwoch skuteczniejszy, nie wiem w jakiej kolejnosci itp.ich uzywala . Nie polecam natomiast Dax Cosmetics - zero efektow. Powodzenia
Powrót do góry
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moglabys mi powiedziec jak dokladnie nazywa sie ten korektor loreala?? ja juz ze 3 lata walcze z rozstepami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lerka



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 6:29 am    Temat postu: Rozstepy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!ostatnio zauwazylam ze pojawily mi sie rozstepy na brzuchu.musze dodac ze nie przytylam, ale nie jem o ogole owocow ani nabialu wiec nie wiem.jaka moze byc tego przyczyna i czy moga zniknac one same?bralam tez pod uwage pekniecie jakis naczynek bo pojawily sie z dnia na dzien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozstepy maga byc w dwoch stadiach, jesli maja one purpurowy kolor, oznacza to, ze dopiero powstaja i mozna sie jeszcze ich pozbyc stosujac tluste kremy, balsamy oraz wazny jest w tym wypadku masaz. W przypadku gdy sa one koloru perlowego juz tak nistety zostanie, ale mozna je wybledzic ze beda prawie wogle niewidoczne, przydatne są kremy etc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozstepow nie da sie zlikwidować - można je zmniejszyc i spłycic ale nie usunąć - to jest jak blizna - nie usuniesz jej nawet na samym poczatku.

Ale sporo osób wieży w pozbycie sie rozstepow - te wszystkie kremy,mazidła - jednak tak naprawde podobny efekt otrzymamy smarojac sie np. kremem nivea po kąpieli.

Moge jednak polecić krem do dermabrazji blizn i rozstępów firmy dax cosmetiks - koszt ok 50/60 zł ale warto - naprawde spłyca i zmniejsza blizny/rozstępy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja je mam purpurowe ale nie wiem dlaczego powstaly bo nie przytylam.slyszalam ze brak witamin lub delikatna skora moga spowodac pojawienie sie ich.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group