Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozstepy ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiek818



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatam mam taki problem ostatnio po W-fie zrobiły mi sie rozstepy pod kolanem na zgięciu... nie wiem czym to moze byc spowodowane poniewaz wiem ze rozstepy robia sie przy nadwadze... a ja waze 83 kg i mam 181 cm wzrostu...
Pozdrawiam

Dodano po 1 minutach:

sory ale chyba pomyliłem tematy wiec prosze o przeniesienie jesli zle trafiłe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 8:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krzysiek818
Takie objawy wskazują na zanik w skórze włókienek sprężystych odpowiedzialnych za prawidłowe jej napięcie i elastyczność.
Czy Twoja skóra jest sucha,takie rozstępu mogą też wynikać z pęknięć podskórnych(wynikających z szybkiego wzrostu) czy niskiej tkanki tłuszczowej.Objaw taki może wskazywać na choroby w organizmie ale również wystąpić w okresie dojrzewania co wyżej nadmieniłem. Skórę w takich miejscach należy regularnie nawilżać i odżywiać za pomocą specjalnych preparatów profilaktycznych, które poprawią jej jędrność i elastyczność.Jest i dużo więc nie ma problemu z zakupem.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krzysiek818



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie moja skora nie jest sucha, a teraz zauwazyłem ze rozstepy wystąpiły na biodrach i nigdy nie miałem nigdzie rozstepów... i jest to dla mnie troche krepujące:( i smaruje kremami jak narazie nivea itp zobaczymy co bedzie pozniej... Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group