Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"różowe ramiona"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 1:46 am    Temat postu: "różowe ramiona" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! ciężko mi wytłumaczyc o co dokładnie chodzi ale część z Was na pewno wie o co chodzi, mianowicie mam na myśli zaróżowioną, niekiedy szorstką skóre na ramionach z miejscowymi ciemniejszymi punkcikami. Zauważyłam, że np w lecie prawie tego nie mam, skóra wygląda ładnie i zdrowo, a przez pozostala czesc roku jest brzydka i wygląda jak jakiś rumień, zwłaszcza jak np siedzę w zimnie z odkrytymi rękami. Co to może być i czym jest powodowane, czy ktoś ma jakieś dobre rady ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam. i niestety nic na to nie dziala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłaś u dermatologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group