Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Różności

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milencia005



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Grudziądz
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet jeżeli ona i jej matka zezna że nie chcą aby ojciec dziecka poszedł za kratki i że jest wszystko w porządku? Czy sprawa w sądzie może odbyć się bez zgody rodziców tej dziewczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moderaotrzy bałagan tutaj Wink[/color]O forum czy o ciąży małoletniej dział?

---edit by Wind_of_hope---
Prosze nie zmieniac koloru czcionki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

st_jakub

w taki mrazie gdzie twoim zdaniem powinien znaleźc się ten problem?

Na forum niestety nie ma działu poświęconego tego typu problemom.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 6:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam Gosiu to ciąże (w obojętnie jakim wieku) były w dziale "objawy ciąży" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, ale tu nie ma kwesti ciąży jako medycznej, ale prawnej. A działu o sprawach pranych nie mamy.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 4:20 pm    Temat postu: chce zostac polozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
W przyszlosci chcial bym zostac polozna i mam pytanie czy sa jakies wymagania co do ukonczenia jakiegos specjalnego kierunku liceum a czy jak szukalam w necie jakis studi to jak bym chciala studiowac zaocznie to tylko wszedzie widzie studia pomostowe. czy ktos mogl by mi to przyblizyc bo ja juz sie w tym gubie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka ,poczekaj na wypowiedz Pituszki Razz ona studiuje poloznictwo-napewno Ci pomoze Razz pzdr. Smile Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:)
jezeli chodzi o liceum to najlepiej jakbys byla po bio chemie bo jezeli warunkiem przyjecia bedzie konkurs swiadectw to przedmiotem ktory biora pod uwage jest biologia i chemia.... ale na akademie medyczne w wiekszych miastach jest zazwyczaj egzamin...
i nie tylko sa studia pomostowe ale takze normalne dziennne albo zaoczne Smile musisz porpostu postarac sie o informator z uczelni ktora cie interesuje, w poznaniu ja obecnie studiuje ale magisterke ... z tego co wiem to sa dzienne poloznicze i nie tylko pomostowe a w kaliszu skonczylam licencjat dziennie Smile
od tej pory co ja zaczelam studiowac wiele rzeczy i kierunkow sie pozmienialo wiec najlepiej wejdz do jakiejs ksiegarni i kup informator wszystkich uczelni w kraju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barbara27b



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 12:20 pm    Temat postu: Zawód położna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z zawodu jestem położną.Moja "droga do zawodu"przebiegała nastepująco.
Ukonczylam Liceum,zdałam maturę.dlugo wahalam sie jesli chodzi o wybor szkoły ale cos podpowiadalo mi aby zlozyc papiery do szkoły poloznych.Być moze wiele sie zmieniło bo było to w 2000 roku.
Wtedy wygladało to tak ze wybralam sobie Medyczne Studium we Wroclawiu(nie bylo jeszcze licencjatow itp) zlożyłam wymagane papiery,przeszłam rozmowę kwalifikacyjną i od wrzesnia rozpoczelam naukę.(Edukacja trwała 2,5 roku i zakończyła się uzyskaniem Dyplomu Polożnej który uprawnia mnie do pracy na terenie calej Polsk)i Teoria,wiele bardzo ciekawych praktyk w szpitalach,poradniach.nie ukrywam ze bylo dosc cięzko,stresująco.Po pierwszych praktykach w szpitalach (sala porodowa)kilka dziewczyn zrezygnowało.Zawód sam w sobie uważam że jest piękny ale tez ciezki dyzury nocne,zmiany.
Ja obecnie zlozylam papiery na pomostowke roczna dzieki temu uzyskam tytul licencjata.We Wrocławiu napewno są te kierunki na Akademii Medycznej.Wiem tez ze w Kaliszu i w Opolu jest łatwiej sie dostać niz we Wrocławiu.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleks652



Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby dostać się na studia nie trzeba kończyć konkretnego liceum, ale ważne są przedmioty zdawane na maturze. To musi być chyba biologia albo chemia. Nie będę się o tym rozpisywać. Ja znalazłam informacje o tym jak zostać położną na tych stronach:

Usuwam. takie info proszę sobie podawać na pw.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group