Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Różne objawy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzejec



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 12:47 am    Temat postu: Różne objawy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam 15 lat i jestem chłopakiem.
Od dłuższego czasu mam takie objawy: Smile
- senność i zmęczenie,
- mrok przed oczami,
- częste bóle brzucha od dłuższego czasu - 2 tygodni, bóle brzucha również podczas głodu, takie uczucie głodu,
- bóle nóg, bolą mnie nogi, gdy np siedzę, w górnej części nogi, częsciej prawa... czasami mocniejsze czasami słabsze
- duże pragnienie
- szybko się męczę, po przebięgnieciu paru metrów dostaję zadyszki
- często kręci mi się w głowie, gdy stoję w kościele czy podczas apelu, robi mi się gorąco wtedy i muszę usiąść...
Nie wiem czy to ma znaczenie ale nie mam jednej nerki.

Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób morfologię, może to anemia. Moze też masz niskie ciśnienie.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

15 lat to wiek dojżewania, w tym okresie mogą pojawić sie różne "dolegliwości" jest to związane z rozwjem organizmu, sfery fizycznej jak i psychicznej.

Jeśli jednak któryś z objawów bardzo Cie nie pokoi należy udać sie do lekarza.

Często sie zdarza np. że człowiek za szybko rośnie a w tedy kości są słabe i mogą pęknąć. (to tylko przykład iż gdy dziecko w takim wieku zgłasza ciągłe bóle należy nie bagatelizować tego, lecz też nie latać do lekarza z każdym "zakuciem" w boku.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból nóg może być powodowany bólem wzrostowym. Do pewnego wieku to jest po prostu normalne. Smile Boli wtedy w kościach długich tak, jakby człowieka rozciągali w dwie strony.

Jeżeli chodzi o senność, zmęczenie, zawroty głowy, mroczki przed oczami mogą być konsekwencją niskiego ciśnienia.

W innym wypadku chyba faktycznie trzeba by skontaktować się z lekarzem.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group