Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozdwajające się końcówki

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2005 11:54 pm    Temat postu: Rozdwajające się końcówki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zna może ktoś, jakiś dobry szampon, bądz odżywkę na rozdwajające się końcówki, ale żeby nie obcążały włosów. Używałam już wielu produktów, ale chyba nie moge trafić na jakiś skuteczny a nie chce ścinać włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Julka
Gość









PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ameryki nie odkryłam, ale chyba najlepszym sposobem jest podcięcie końcówek Very Happy
sama też nie znam skutecznego szamponu ani innego środka Sad
pozdrawiam
Powrót do góry
FoLiA®



Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: BTM-MeChTaL-CiTy®
PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile Hejop... mi tesh strasznie rozdwajaja sie koncowki:(... ale slyszalam ze jest sposob nato.. Jaki? Slyszalam ze u fryzjera podcina sie jakimis specjalnymi goracymi nozyczkami... jesczez trego nie probowalam ale slyszalam ze jest rewelacyjne:)SmileSmile Exclamation
~PzDrO & CaLuSkI 4 aLL~
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 04, 2005 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pdcięcie swoją drogą. Oczywiście, ze to stosuje i to w miare regularnie, ale miałam na myśli inne środki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 11:23 pm    Temat postu: Re: Rozdwajające się końcówki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo duuuużo eksperymentowałam z włosami Smile
aż sama się dziwie że jeszcze mnie nie opuściły..
Wiele przetestowałam odżywek, maseczke..
Oczywiście zależy jaką kto ma strukturę włosa..
Niemniej jednak polecam odżywkę Dave , nie twierdze że masz zniszczone bardzo włosy ale tą z serii "do zniszczonych"..
Możesz kłaść ją jedynie na końce..
Ciekawa jestem rezultatu..
Jeżeli nie będzie odpowiednia to pisz Smile
może uda się coś innego wymyśleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angela



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam też jedną rewelacyjną odżywkę ,,Wax" kupisz ją w aptece.
Jest naprawdę super bo tez mi się rozdwajają koncówki, rezultaty zauważyłam juz po pierwszym zastosowaniu. Kładzie się ją na włosy i okrywa się głowę np. ciepłym ręcznikiem Laughing . Spróbuj a sama się przekonasz. Polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Angel, ta odżywka jest w saszetkach czy tubce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emila20



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a na strasznie zniszczone i lichutkie wlosy ?
no ale bez obciazania bo tego nienawidze macie cos takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agataa
Gość









PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja slyszalam, ze na rozdwajajace sie wlosy olej rycynowy :] sama zaraz mam zamiar wyprobowac, niestety po nim sie mocno przetluszczaja wlosy, awiec radze uzywac osobom o wlosach suchych.ja mam przetluszczajace sie, ale moze nie przetluszcza sie tak mocno jak naloze na same koncowki..zobaczymy Razz
Powrót do góry
olkaaaa
Gość









PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was!
Niestety Was zasmuce ale tak naprawde na rozdwajajace sie koncowki nie ma innego sposobu niz podciecie i odpowiednie pielegnowanie aby znowu sie nie rozdwoily!
Wlosa nei da sie skleic zeby znowu byl caly.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group