Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ropiejący pępek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bankierka



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 11:44 am    Temat postu: ropiejący pępek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem z pępkiem - przeszukałam internet, ale niestety nie znalazłam, żadnej informacji natemat mojego problemu. Kilka tygodni temu zaczęła z pępka wydzielać się jakaś ropopodobna wydzielina. Zwłaszcza w upalne dni. Nie towarzyszy temu żaden ból, czasem tylko sędzenie podczas oczyszczania go wodą utlenioną. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane? Czy może to oznaczać jakieś poważniejsze choroby wewnętrzne? Może spotkaliście się kiedyś takimi objawami? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie to stan zapalny, ropny. powinnaś pójść do lekarza, który to oczyści, zdezynfekuje i pewnie da jakąś maść.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group