Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rodzice ;/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 7:36 pm    Temat postu: Rodzice ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem otóz mam problem z rodzicami natomiast, gdy biore kapiel, to rodzice czasem mnie podgladaja co ja robiei mnie to juz denerwuje mam tego dosc oni nie rozumieja tego że ja potrzebuje sobie kapac dluzej i sie zrelaksowac, oni ne ir ozumieja mnie, bo jak oni sie kapia to na szybko, tak jak by im szkoda czasu, a ja potrzebuje sie pokapac i sie zrelaksowac dluzej mowilem im ze ja potrzebuje tego ale oni niestety nie rozumieja ;///////
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No do rodziców wiele argumentów nie trafia...wiem to z doświadczenia. Jeśli nie wchodzą Ci do łazienki, to po prostu zarzuć ręcznik na drzwi, tak, żeby przez szybkę nie było nic widać.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno krępująca sytuacja. Chyba faktycznie najlepiej zasłonić szybę, zakryć kratkę jeżeli ją masz i po prostu porozmawiać i powiedzieć, że jest to wstydliwe dla Ciebie. Pozdrawiam
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie mam szybke zasłonieta firaneczka, chyba bede musial zmusic rodzica żeby zrobili ZAMEK, tak żeby mi specjalnei nei wchodzili m ido łazienki wrrrrrrrr !!!!! Czasem mam ich dosc i mam ochote sobie sam sie pokapac BEZ STRESU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że to dość dziwna sytuacja a dla ciebie z pewnością krępująca. Może spróbuj jeszcze raz z nimi pogadać. I nie używaj tylko argumentu, że potrzebujesz relaksu gdy się kąpiesz ale również powiedz im, że przeszkadza ci fakt, że nie masz spokoju podczas kąpieli i że ich zachowanie jest dla ciebie krępujące. Możesz też wspomnieć że ty szanujesz to że ich kąpiel trwa krótką chwile i skoro tak im dobrze to nie będziesz im mówił że powinni się kąpać dłużej i poproś ich żeby przynajmniej postarali się uszanować to że się lubisz długo kąpać i w tym czasie co ty jesteś w łazience zajęli się swoimi sprawami.
Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koronczarka



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zwoleń
PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kąp się, jak rodziców nie ma w domu. Nie będziesz sie stresować. A jak nie, to sam zamek zamontuj w drzwiach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 1:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie kąp się wcale Very Happy
Żartuje.
Ile masz lat ? Może sprawiłbyś sobie sam taki zameczek ? Bardzo prosta czynność nie wymagająca dużej pracy fizycznej oraz nie pochłaniająca środków finansowych.

Może rodzice po prostu się martwią, że długo nie wychodzisz z kąpieli ? Może mają myśli, że coś ci się stało ?

Mnie rodzice zawsze się pytali "czy żyję" Very Happy. Możliwości na wejście do ubikacji nie mieli gdyż zawsze się zamykam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 7:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tomakeo
patrz na datę postu .
poza tym autor wątku został zbanowany więc wypowiedzi nie przeczyta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group