Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Robi mi się słabo w dusznych miejscach...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 9:10 pm    Temat postu: Robi mi się słabo w dusznych miejscach... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że mam zawsze niskie cisnienie, nie pije kawy, bo ona mi nic nie daje.. nie pale papierosów.. Często jestem senna :/
Tym, że mam niskie cisnienie nie martwię się, ale zastanawia mnie jednak, czy to niskie cisnienie, może mieć wpływ na to, że w miejscach gdzie jest duszno, gorąco, robi mi się słabo.. np. w autobusie latem, jak było duszno, bałam się że zemdleje Neutral w dodatku do tego zaczełam się tym denerwować to już wogle :/ na solarium 15 min i już też duszno eh..
nie wiem czym to moze byc spowodowane, tym cisnieniem? jak myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe. Jesli masz niskie cisnienie tlen trudniej dociera do mozgu.i jesli w dodatku znajdziesz sie w miejscu gdzie tego tlenu jest malo omdlenie murowane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze a jednak, zaczynam się martwić tym niskim cisnieniem :/ niektórzy mówią, że lepsze jest niskie, niż wysokie, ale i z tym bywają problemy. Wypije kawe z 2 czubatych i nic Neutral moge spokojnie iść spać.. nic mi nie pomoga Sad

Wcześniej jak paliłam, nie miałam raczej takich problemów ale od roku nie pale i tak się zaczeło dziać, widocznie fajki podwyższały mi cisnienie.. hmm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rzucilam miesiac temu i tez mi cisnienie spadlo. Mam nadzieje ze to przejsciowe.Pomaga mi na to ruch po prostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem też czuje jak by mój oddach był nie równy, własnie w tych dusznych miejscach. Też mozliwe, że się za bardzo tymi sytuacjami denerwuje, byle co i już sto myśli i jestem kłębkiem nerwów i tym bardziej zle mi :/ zastanawiam się też czy może też wina nie leży po stronie tabletek anty :/ dokłądnie rok teraz będę je brała (diane), sama już nie wiem.. jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie pójść do lekarza, zrobić wyniki krwi, zmierzyć cisnienie i zalecić coś.. co to już nie wiem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam niskie cisnienie...i mam czasami podobne probloemy jak ty...a jak np jest zmiana pogody....albo burza jakas...tooo juz wogole masakra jest Razz ...no ale trenuje boks..i mi pomaga to ze uprawiam sport Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze niskie cisnienie pzrede wszystkim. Poza tym, moze masz niedokrwistość i mało zelaza we krwi (morfologia konieczna). A poza tym mysle, ze najwazniejsze, ze myslisz o tym i sie denerwujesz i tym wywołujesz tez takie uczucia. To typ fobi, leku ze zemdlejesz. Musisz wyluzowac, bo to nerwica.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty87



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karolina86 a moze to jest przyczyna, ze np. malo jesz... stosujesz jakas diete? jesli tak to jest bardzo mozliwe ze mdlejesz czy robi Ci sie zaraz duszno i slabo... dostarczaj organizmowi wiecej pozywienia... zawsze jedz rano sniadanie i nie rob duzy odstepow miedzy posilkami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group