Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rezonans

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adziula



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 6:20 pm    Temat postu: Rezonans Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! 2 tygodnie temu miałam mały wpadek. Zawsze przy pobieraniu krwi, rozmowach o żyłach, wizytach w szpitalu robiło mi się słabo. Tego dnia byłam właśnie odwiedzającą chorego i zemdlałam przy czym mocno uderzyłam się w głowę i straciłam przytomność. Zostałam w szpitalu 6 dni, miałam 2 razy pobieraną krew, zakładany ''motylek'' ale byłam półświadoma i dobrze to znosiłam. Za kilka dni idę na 3 dni do szpitala- na rezonans. Ciekawi mnie czy ponownie będę miała pobieraną krew, zakładany motylek- czy można tego uniknąć, bo na samą myśl jest mi niedobrze! Dodam, że po upadku głowa bardzo mnie bolała, miałam wstrząśnienie mózgu, kłopoty z uchem i nadal słyszę jakieś szumy w nim. Proszę o dużo odpowiedzi !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wątpię żeby w celu wykonania rezonansu założono Ci wkłucie. chyba, że zamierzają podać kontrast - to wtedy raczej się bez tego nie obejdzie.
to czy zrobią Ci kolejne badanie krwi trudno przewidzieć.
teoretycznie wyniki badań są ważne przez około 3 miesiące ale nie wiem co zadecydują lekarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group