Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

rezonans głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marian



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 7:55 pm    Temat postu: rezonans głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzos odebralem wyniki rezonasu glowu w ktorych mam napisane ze. układ komorowy wodogłowiowy poszerzony,przestrzenie podpajeczynówkowe wąskie , rezerwa płynowa prawie wyczerpana,i ze mam sie skonsultowac z neurochirurgiem. mam pytanko czy ktos z was mial cos podobnego bo komletnie niewem co mi grozi pozat tym ze glowa czesto mnie boli. niewiem cop to za choroba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety to tylko forum..

Idz do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamileczkaaa



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie chcę Cie straszć, ale rzeczywiście udaj sie do lekarza! prawdopodobnie masz jakąs zmiane w formie torbieli lub guza, stad wodogłowie (woda zbiera sie w okolicy części obrzękniętych gdzie występują zmiany). Lepiej udaj sie do lekarza! nie będziesz musiał się martwić. teraz neurochirurgia jest tak rozinięta, że właściwie wszystko da sie zrobić! więc nie wpadaj w panikę. nie wiem skąd jestes ale polecam profesroa Majchrzaka, który przyjmuje w katowicach. to świetny specjalista. Smile pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamileczkaaa



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie mogę sie mylić i żadnej zmiany tam być nie musi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group