Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rezonans głowy czy przysadki mózgowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tau



Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 9:32 am    Temat postu: Rezonans głowy czy przysadki mózgowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez cały 2014 rok przyjmowałem rispolept lek na nerwice.
Pod koniec roku zauważyłem że moje sutki są napompowane, lekarz psychiatra polecił zbadać hormon prolaktyna,
okazało się że mam go 1161 a norma jest 80-320, skutkiem ubocznym rispoleptu jest wzrost prolaktyny , także psychiatra mnie uspokoił jako tako i polecił endokrynologa,
endo przepisał bromocorn na prolaktyna i minimalnie miałem też podwyższoną tarczycę 4,30 a norma jest 4,20 i dostałem eutyrox.

Po miesiącu brania bromocornu prolaktyna spadła do 181, tsh do 2,20.
Ale po zakończeniu kuracji zacząłem od lutego często oddawać mocz.
Byłem z tym na SOR 4razy, raz mnie nie przyjeli , raz mi przepisali cipronex na zakazenie ukladu moczowego nie pomogl, zostalo mi zrobione USG brzucha nic nie wyszlo i za 3 razem lekarz uznal ze mam moczowke psychogenna - polecil mi psychiatre - zalosne , dodam ze zostal mi zrobiony jonogram jod i sod w normie, wazopresyny nie mieli jak zrobic - polska sluzba zdrowia. chociaz okazalo sie ze nawet w trojmiescie nie badaja wazopresyny.
3 dni temu odebralem wyniki i prolaktyna znowu wzrosla. wynosi - 420 a norma jest 80-320. a nie biore zadnych lekow.


Dodam też że czesto oddaje stolec, kiedys oddawałem co 3-4 dni , dzis to robię 3 razy dziennie, przypomina trochę biegunke, dodam tez ze przy skrecie glowy w prawo i lewo slysze szuranie, przyznam ze nie dbalem nigdy o swoj kregoslup wiec nie wiem czy to wina kregoslupa, wzrok mi sie szkli, mam tak jakby łzy w oczach i jak patrze na lampy to swiatlo z lamp jest rozczepione jak tecza. to jest tylko przy lampach samochodow oraz lampach na ulicy. lekarz 1 kontaktu mowi mi zebym sie polozyl w psychiatryku... dostalem znowu silne leki po ktorych spie 15 godzin i dalej jest moczówka, proszę pomozcie mi... i jeszcze jak się kładę to burczy mi w brzuchu, tylko jak się położe zaczyna się burczenie w brzuchu , jelita bardzo głośno chodzą... co to może być? dziś w nocy byłem chyba z 10 razy w wc i oddawałem co 15 min po pare kropelek bo tak mnie ciśnie na pęcherz... no i ten stolec też częsty... chociaz z moczem teraz jest roznie bo oddawalem go za dnia bardzo duzo , az do tego stopnia ze oddaawalem przezroczysta wode.

i teraz tak czy powinnienm zrobic rezonans głowy czy przysadki mozgowej? niestety ide prywatnie bo na NFZ mam dopiero w grudniu.

dodam też że czasem mam objaw piszczenia z tyłu głowy połączonego z burczeniem w brzuchu, jednoczesnie to sie dzieje...

Mam też problem z kichnięciem. mam chęć kichnąc, probuje probuje i tylko ziewam, nie moge kichnac.

Dodam też że często mi się odbija, mam wiatry... i drgania mięsni i powieki . Jak przejadę paznokciami po brzuchu to mnie "telepie"... tak jakby unerwiony byl bardzo brzuch.

rezonans glowy czy przysadki ? pomozcie mi trafic bo nie mam kasy na to i na to, a od 5 miesiecy oddaje mocz, na pogotowiu nie chca mi pomoc. bardzo cierpie.

wyniki morfologi z SOR- u 18 maja

http://www.ufast.eu/pics/921623wynikibadan.JPG


PS; jak podnosze tez reke , do gory prawą albo lewa, to tez slysze takie szuranie z tylu glowy.
PS2: caly czas czuje parcie na pecherz od tygodnia, wczesniej to byle czestomocze a teraz , to ciagle parcie na pecherz. Sad
PS3: teraz jak pisze ta wiadomosc, caly czas piszczy mi z tylu glowy w potylicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
weniu



Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 10, 2015 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj zadać pytanie lekarzowi https://www.medpytania.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group