Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Reumatoidalne zapalenie stawów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamaKasiiKubusia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 9:58 pm    Temat postu: Reumatoidalne zapalenie stawów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktoś choruje?? i jak sobie radzicie w momencie nawrotu choroby??? czym "okiełznac" ten ból???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorota_



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 9:30 pm    Temat postu: skierowanie od lekarz prywatnego. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nurtujące pytanie, nie wiem gdzie mogę umieścić ten temat...więc zrobiłam to tutaj< może ktoś mnie pokieruje gdzie będzie odpowiedniejsze miejsce?>.
Chodzi o to, że moja mama jest bardzo chora < ma RZS>. Mieszkamy w małym mieście i "zapomnianej" okolicy, że nie ma u nas reumatologa , który miałby podpisany kontrakt z NFZ. Dlatego też moja mama mimo, że nie jesteśmy zamożni < sporo musi sobie odmawiać , żeby uciułać na wizytę> podjęła leczenie u prywatnego lekarza. Ten zapisał jej co miesięczne badania< musi sprawdzać stan organizmy po przyjmowanych silnych lekach> ... no właśnie i zaczęły się schody, ponieważ badania też musi robić prywatnie. Żaden lekarz u nas nie chce przepisać tych badań mamie w ramach funduszu, co dla mnie jest chore. Fakt ten usprawiedliwiają tym, że skoro stać ją na prywatne wizyty to stać ją również na leczenie. Jak dla mnie nic bardziej mylnego i głupiego!! Kobieta od ust sobie odejmuje, żeby móc się w ogóle leczyć...;/ Może ktoś wie co zrobić w takiej sytuacji ?
Badania muszę być wykonywane co miesiąc.

temat przenosze w odp. miejsce---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dorota_
jedynym wyjściem jest poszukanie lekarza poza miejscem zamieszkania. wiem, że dojazdy kosztują ale jak się zsumuje to i tak powinno wyjść taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group