Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

rekonstrukcja czy to koniec ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neszka
Gość









PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 3:42 pm    Temat postu: rekonstrukcja czy to koniec ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem mianowicie w czerwcu przeszlam rekonstrukcje ACL lewego kolana mialam zerwane wiezadlo krzyzowe przednie i zmiazdzona lakotke przysrodkowa w efekcie wycieto mi 3\4 lakotki i przerpowadzono rekonstrukcje wiezadlo zrobiono z pobranego fagmentu miesnia i teraz rodzi sie pytanie otoz chce studiowac na ratownictwie medycznym pytanie tylko czy moge ? czy noga wytrzyma taka prace i nie odbije sie to w jakis sposob na moim zdrowiu czyli w rezultacie kolejny zabieg chirurgiczny .. ? z gory dzieki za odpowiedzi
Powrót do góry
Tomek
Gość









PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytałem o tego typach operacji u sportowców. Taki zabieg skraca u nich czas ograniczenia sprawności ruchowej i przyczynia się wydatnie do powrotu do pełnego wyczynu sportowego. Prawdopodobnie przed przyjęciem na taki kierunek wymagane są szczegółowe badania. Jeśli lekarz wystawi pozytywną opinię to znaczy, że nie ma zagrożeń. Najlepiej pytac o to lekarza, który wykonał zabieg.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group