Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Regularny cykl od kilku miesiecy a tu nagle opoznienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawel86



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 5:18 pm    Temat postu: Regularny cykl od kilku miesiecy a tu nagle opoznienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jak widac jestem nowy na tym forum. Chcialbym sie podzielic swoim problemem bo juz wariuje. Moja dziewczyna ma regularne cykle 29 dniowe i tak tez bylo od marca do wrzesnia poniewaz we wrzesniu byl JEDEN cykl 30 dniowy Nie bierze tabletek antykoncepcyjnych Majac w tamtych miesiacach takie regularne cykl uprawialismy seks bez zabezpieczenie - seks przerywany z tym ze nigdy nie konczylem w srodku A te dni najbardziej plodne staralismy sie omijac lub kochac sie po prostu w gumce Wtedy kiedy miala cykl 30 dniowy czyli we wrzesniu nie uprawialismy seksu poniewaz nie bylo takiej mozliwosci 17 wrzesnia zaczal sie kolejny cykl i powinien sie skonczyc 16 lub 17 pazdziernika biorac pod uwage 29 i ten 30 dniowy cykl I tak tez zakladalismy Seks uprawialismy odziwo w gumce 10 i 11 pazdziernika czyli 24 i 25 dzien cyklu Zakladajac jej dotychczasowe cykle (29 i 30 dniowy) byly to dni nieplodne Do tej pory nie dostala okresu Sad Spoznia sie juz 6-7 dzien Dzisiaj jest 36 dzien cyklu Seks w tamtych dniach uprawialismy w gumce (24 dnia cyklu kochalismy sie dwa razy a 25 raz i nie konczylem w srodku) Dodam jeszcze ze 15 pazdziernika miala urodziny a 16 lub 17 pazdziernika powinna dostac okres Sad Co sie dzieje Sad Ja juz glupieje Czy moglem cos zrobic nie tak podczas zmiany gumek? Czy moglo cos zostac na tej drugiej po pierwszym stosunku Juz rozne rzeczy przychodza mi do glowy Sad W tym miesiacy byla troche przeziebiona i przez 2 moze 3 dni brala tabletki od przeziebienia a tak to nic nie wskazywaloby innego co mogloby opoznic jej okres Bynajmniej nie pamietam Czy moze miec wplyw na to jej data urodzenia? Neutral Skonczyla 20 lat Dziewczyna nie martwi sie i mowi mi ze wszystko jest ok Testu tez nie chce zrobic bo mowi ze nie ma takiej potrzeby Co robic? Pomozcie prosze Nie chce byc jeszcze ojcem Jestem na 3 roku studiow i nie stac mnie na wpadke Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli gumka nie pękła ani nie zsunęła się, to wg mnie nie ma zagrożenia. organizm to nie zegarek, czasami mogą zdarzać się takie wahania dlatego nie można polegac jedynie na kalendarzyku. jednak mimo to uważam, że nie ma tutaj ciąży. dla pewności niech zrobi test ok. 14 dni po stosunku a jak się okres nie pojawi to do lekarza na wywołanie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Buczek



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pawel 86 .Nie masz się czym martwić ja też miałam takie długie cykle miesiączkowe i było wszystko w porządku.Teraz jednak mam podobny problem po regularnych cyklach 27-28 dni mam już 34dni cyklu:(I też się martwie:(Głowa do góry:)Napisz czy się wyjaśniła sprawa u Was w związku:0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawel86



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cale szczescie wszystko zakonczylo sie dobrze Smile Okres przyszedl po 7 dniach od przewidywanego terminu Po takiej lekcji zycia postanowilismy zainwestowac w plastry Nigdy wiecej takiego stresu... i nie zycze tego nikomu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Buczek



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie też już to przeżywałam z moim chłopakiem i naprawdę nie życzę nikomu takiego stresu i tych długich gni oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zzzz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny czy od samych pieszczot reka mozna zajsc w ciaze ?wiem ze to moze glupie pytanie ale wiecie:/i czy przez robienie loda tez mozna? naprawde chce wiedziec...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie można
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group