Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

regulacja brwi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leons



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 1:13 am    Temat postu: regulacja brwi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wyregulowac brwi usuwając włoski w sposób trwały i bezpieczny???

---edit by emilka---
proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące problem. tytuł został zmieniony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 1:09 am    Temat postu: usuwanie owłosienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sposob trwaly to najlepiej w salonach kosmetycznych laserowo, ale taki zabieg jest drogi. Mozesz sama je usowac pamietajac, ze nie powinno sie wyrywac tych nad linia brwi, bo mozna uszkodzic jakis nerw. Wtedy bedzie bezpiecznie. A zeby bylo na trwale to potrzeba cierpliwosci. Jezeli bedziesz to robic systematycznie i dokladnie oslabisz cebulki co spowolni drastanie wloskow i czesciowo je zlikwiduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co racja to racja, ja wyrywam brwi od 15 roku życia i na dzień dzisiejszy mam święty spokój bo już od dawna nie odrastają, a kształt mam piękny i wiele dziewczyn je podziwia, nawet kosmetyczka która mnie szkoliła nie mogła oczu oderwać Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to nie odrastaja? to co takiego robisZ? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po prostu cebulki zostały tak osłabione bądź usunięte i nie wyrastają już włoski, ale co się dziwić jeśli 8 lat reguluję brwi, obecnie moja korekta brwi polega na tym, że raz na 6-8 tyg robię sobie hennę i wyrywam dosłownie po 2-4 włoski z każdej strony.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group