Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rana na głowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spooky



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wieluń
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 3:49 am    Temat postu: Rana na głowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie - otóż kilka tygodni temu miałem nieprzyjemny wypadek i rozciętą skórę głowy (założono mi 5 szwów). Teraz szwy są już zdjęte, nie ma strupa, ale została blizna... I tutaj pojawia się moje pytanie - czy w tym miejscu urosną mi jeszcze włosy, czy już do końca życia nie będę mógł obciąć się na krótko, bo będzie widać miejsce bez włosów? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Blizna pozostanie. Mam takie coś na głowie. Znaczy się mam długie włosy i tego nie widać, ale jak włosy się rozłoży tak aby było widac blizne, to tam jest tylko biała plama od blizny- zero włosów. pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group