Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pyzata buźka.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj sie komentarzami zawistnych, mowia Ci to pewnie z zazdrosci.
Ja sie nigdy nie przejmowalam takimi uszczypliwymi uwagami na moj temat bo wiedzialam, ze to tylko i wylacznie zazdrosc :]
I albo sie wtedy odgryzalam inteligentna docinka, albo wogole nie zwracalam na to uwagi. Ta druga opcja byla zdecydowanie skuteczniejsza Very Happy
Mowie Ci, olej ich i jak zobacza ze Cie to nie rusza znudza sie i przestana.
Pozdrawiam i glowa do gory Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Donia ma racjię Smile
Coradz bardziej zaczynam lubić swoją pyzę Smile
A co do innych to u mnie raczej nie było jakiś docinkow z tego powodu raczej rowniez mowia ze to słodkie.
Zreszta nawet jakby mi mowilli ze wygladam tak czy srak miałabym to gleboko gdzies bo w koncu chyba licza sie moje odczucia a innych zdanie i to jeszcze złosliwe nie powinno sie barc pod uwagę.
Nie zamykaj się w sobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ejjjj a ja myslalam ze tylko ja mam taki kompleks:))) moze to nie smieszne ... ale ,ja tez mam wlasnie taka pyzata buzie a nie chce schudnac bo cala reszta jest chuda!!wolalabym zeby moje policzki poszly w cycki !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazlam zabieg wyszczuplajacy twarz Wink
Nazywa sie Lipoliza iniekcyjna.
Umozliwia miejscowe wyszczuplenie twarzy poprzez wstrzykiwanie leku rozpuszczajacego tluszcz. Czestotliwosc wykonywania zabiegu to 3-6 zabiegow co 2-4 tygodnie. Cena. 300zl.
Hardcore co?? Wink Cool
ale babki to sobie chwala, mowia ze naprawde widac efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe doris1 łooo u mnie też policzki mogły by pójsc w cycki !
ee no niełze to to, ale skad kase wytrzasnac Neutral chyba pojde krasc xD ;p
hehe ... ale jak bedzie mnie stac to se to normalnie fundne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika156AR napisał:
Znalazlam zabieg wyszczuplajacy twarz Wink
Nazywa sie Lipoliza iniekcyjna.
Umozliwia miejscowe wyszczuplenie twarzy poprzez wstrzykiwanie leku rozpuszczajacego tluszcz. Czestotliwosc wykonywania zabiegu to 3-6 zabiegow co 2-4 tygodnie. Cena. 300zl.
Hardcore co?? Wink Cool
ale babki to sobie chwala, mowia ze naprawde widac efekty.


a nie boisz ze sie ze mozesz wygladac jak strach na wroble? bez obrazy oczywiscie ale nigdy nie wiadomo jak mocno pojdzie te chudniecie.. Razz i moze byc jeszcze gorzej niz jest (tzn wg Was jest)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli o mnie chodzi wind to ja nie planuje tego zabiegu Wink
Napisalam o nim tylko dla wiadomosci kolezanek Smile
Podobno przez ok 2 tygodnie buzia jest troche spuchnieta i troche boli ale nie ma zadnych ran itp. Tylko troche opuchlizny i bolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

normalne odchudzanie pomoze, najpierw tluszcz spada z najmniejszych czesci ciala <czyli twarzy> kiedys dawno temu bralem saa i napuchlem na twarzy, po saa kiedy waga lekko spadla i policzki wrocily do normy pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No w moim przypadku to nie dziala, mimo tego ze chudne cala moje pyza ani drgnie Rolling Eyes
Ale nie przeszkadza mi to, przyzwyczailam sie juz do niej przez te wszystkie lata Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Princess



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na to da sie zaradzic Very Happy powaznie sama mialam taki problem i wiecie co pomoglo ? rzucie gumy ? cwiczy miesnie policzkow i spala z nich tluszczyk. rzujcie gumy kiedy tylko mozecie. rewelacyjna sprawdzona metoda. Z pyzatej buzki dzis widoczne sa o mnie kosci policzkowe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group