Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alessia



Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 9:45 pm    Temat postu: Pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zwracam się z zapytaniem do lekarzy Czy znalazłby się jakiś lekarz z woj. kuj pom, który chciałby się zając przypadkiem jednym na milion.?
Posiadam większość chorób związanych z brakiem hormonów m.in cukrzyca, tarczyca, choroby kobiece związane z brakiem hormonów kobiecych typu estradiol, prolaktyna itp oraz choroba Addisona. Zastanawiam się czego mogę się w tak młodym wieku jakim jestem jeszcze się spodziewać. Jakiego mam się teraz braku hormonu spodziewać? Staram się zapobiegać chorobom. Chodze systematycznie do lekarzy niestety mało który zna się na swoim fachu. Jedyne szczęście, iż udało mi się trafić na wspaniałą lekarkę, która ma wiedzę i potrafi rozpoznać choroby. Proszę o kontakt lekarza znającego się na swojej pracy i chcącego podjąć się leczenia osoby z taką ilością chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group