Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie odnośnie zakladania prezerwatywy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizusek12



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 10:42 pm    Temat postu: Pytanie odnośnie zakladania prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Mam pytanko odnośnie zakładania prezerwatywy gdyż mam zamiar z moją dziewczyną zrobić to pierwszy raz, moje pytanie jest następujące czy podczas zakładania prezerwatywy powinienem zsunąć napletek za żołedzia czy do końca penisa? po 2 jeśli do końca penisa to co potem zrobić z tym napletkiem który będzie na końcu? (bo chyba na końcu będzie jakiś fałd) czy po prostu potem mogę zsunąć już napletek na prezerwatywę? Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Ostrożnie otwórz opakowanie tak, aby nie uszkodzić prezerwatywy. Pamiętaj, aby nie rozwijać prezerwatywy przed jej nałożeniem na członka.

2. Zsuń napletek z żołędzi. Połóż prezerwatywę na żołędzi prącia, znajdującego się we wzwodzie pozostawiając niewielką przestrzeń powietrza na jej końcu.

3. Rozwiń prezerwatywę do nasady prącia.

4. Sprawdź czy na końcu prezerwatywy znajduje się przestrzeń powietrza, która później będzie pełnić rolę zbiornika na spermę.

5. Po wytrysku, trzymając prezerwatywę za brzeg przy nasadzie prącia, powoli wysuń prącie z pochwy zanim ustąpi wzwód.

6. Ostrożne zsuń prezerwatywę z prącia tak, aby nie wylać spermy a następnie wyrzuć prezerwatywę.

<inf z neta>
Aby prezerwatywa dobrze spełniała swoją rolę należy pamiętać, aby:

* nie stosować wazeliny czy oleju w celu zwiększenia jej poślizgu
* używać za każdym razem prezerwatywy w firmowym opakowaniu
* nie używać prezerwatywy wielokrotnie
* przechowywać prezerwatywę w suchym miejscu
* nie stosować prezerwatyw przeterminowanych i zniszczonych
* nie stosować prezerwatywy o zmienionym, niejednolitym zabarwieniu
* nie stosować prezerwatywy która jest krucha i sucha
* nie stosować prezerwatywy, która jest lepka, kleista


a tak poza tym to w kazdym opakowaniu gumek jest instrukcja i bardzo dokładnie opisane co i jak robic Smile powodzenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizusek12



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok czyli dobrze rozumiem że nie trzeba ściągać do końca napletka tylko wystarczy trochę za żołędzia. A pozatym wiem że jest instrukcja ale ja się pytam o bardziej szczegółowe rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizusek12, szczegółowe, czyli jakie ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizusek12 napisał:
Ok czyli dobrze rozumiem że nie trzeba ściągać do końca napletka tylko wystarczy trochę za żołędzia

tak. poza tym nie sciagniesz do konca bo by Ci popekało wszystko Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizusek12



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. Jeszcze jeszcze mam pytanie donośnie tego że chyba mam za długi napletek podczas wzwodu zakrywa całego penisa(ale bez jakiś nadmiarów na końcu) i czy to nie będzie kolidowało z zakładaniem prezerwatywy? bo jak zdejmuje napletek to on sam wraca do góry więc jak założe prezerwatywę to mi się będzie ciągle zsuwać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie powinien Smile moze zle odciagasz napletek? no nie wiem, ciezko mi powiedziec...
trening czuni mistrza Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group