Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie odnośnie stosunku w prezerwatywie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 10:14 am    Temat postu: Pytanie odnośnie stosunku w prezerwatywie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. 19 i 20 listopada kochałem się z dziewczyną oczywiście w prezerwatywie. Ostatnio okres skończył jej się 4 listopada, a zazwyczaj trwa 7 dni. W pierwszym dniu, tj. 19 listopada wytrysk nastąpił po dłuższym czasie od "wyjścia". 20 listopada wytrysk nastąpił zaraz po "wyjściu" na brzuch i piersi. Cały czas zaznaczam, że stosowaliśmy prezerwatywę zarówno w jednym jak i drugim przypadku. Czy jest jakaś możliwość zajścia w ciąże w takich okolicznościach i w tych dniach cyklu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I co mam o tym myśleć?
Jakoś nie pomaga odpowiedź pytaniem na pytanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale stary pomyśl. Jak ma być ciąza jak gumka Ci nie pękła a za drugim razem doszedłeś na brzuchu? PKSem plemniki nie jeżdżą Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 8:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz, niby masz rację. Ale zawsze może coś przypadkiem skapnąć z brzucha lub coś. Zawsze biorę wszystkie możliwości pod uwagę. W obydwu przypadkach kochaliśmy się z prezerwatywą. Pierwszym razem wyszedłem z partnerki na długo przed wytryskiem i dokończyliśmy ręcznie, że tak to nazwę. Za drugim razem wyszedłem z partnerki, gdy już dochodziłem i od razu ściągnąłem prezerwatywę i skończyłem na jej brzuchu. To chyba tak w skrócie.
Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia, bo z tego co się dowiedziałem, to przy 30 dniowych cyklach, kochając się w 22 i 23 dniu cyklu raczej nie można zajść w ciążę nawet kochając się bez prezerwatywy, a my mieliśmy jeszcze dodatkowe zabezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja tu nie widzę problemu do obaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obyś miał rację...myślę, że będzie ok. Ale zawsze lepiej się gdzieś upewnić - tym bardziej, że są tutaj kompetentni ludzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna dziś dostała okres, więc wszystko jest w porządku ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i po co ta panika? ;> Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group