Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie o możliwość zajścia w ciążę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paaaaauuuu



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 4:10 pm    Temat postu: Pytanie o możliwość zajścia w ciążę. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam takie pytanie, a zrazem chyba problem bo nie daje mi spokoju.
Dziś w nocy odbyłam stosunek ze swoim partnerem ( biorę tabletki antykoncepcyjne i chłopak miał prezerwatywę). Nadszedł moment w którym dostał orgazmu i zdjął prezerwatywę następnie za obopólną zgodą wszedł we mnie bez prezerwatywy i jakiś czas robiliśmy to bez zabezpieczenia z jego strony. Do kolejnego wytrysku już nie doszło. Dodam że wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i teraz nadeszła 7 dniowa przerwa w przyjmowaniu tabletek. Jak duże jest prawdopodobieństwo że mogę zajść w ciążę ? Proszę o konkretną odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 1:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żadne jeśli nie pominęłaś żadnej tabletki. Po to bierzesz tabletki, żeby nie używać już innej metody antykoncepcyjnej.

Jeśli zaczniesz przyjmować kolejne opakowanie, jesteś chroniona w trakcie 7-dniowej przerwy.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tarkwiniusz



Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podepne sie pod temat, choc moje pytanie brzmi zupelnie inaczej. Z dziewczyna zabawialismy sie przez jakies 20 minut po stosunku, w ktorym nie nastapil wytrysk. Zaczelismy uprawiac sex oralny i tu jest moje, moze i troche absurdalne, pytanie: wytrysk byl dosc obfity i kilka miejsc na poscieli bylo zaplamionych sperma, po czym ona usiadla na brzegu lozka. Zalozmy, ze usiadla wlasnie na jednym z miejsc zaplamionych i czy jest mozliwosc zaplodnienia? Ta mysl nie daje mi spokoju, choc miewalem gorsze sytuacje, to ta jest na tyle halucynogenna, ze musze sie upewnic. Dodam, ze od momentu wytrysku do momentu usadzenia sie na brzegu lozka, minelo moze z 30 sekund. Dzieki z gory za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalezy jakie miała dni cyklu. Jeśli płodne to jakaś tam szansa istnieje. ale raczej minimalna...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group