Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie o lek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 4:18 pm    Temat postu: Pytanie o lek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktoś mogłby mi pomóc, chcę wiedzieć czy lek Pyrantel jest na receptę czy można go kupić i bez recepty?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może ktoś sie znajdzie na forum kto wie. Ja niestety nie mam pojęcia.

Ale jeżeli nikt by nie odpisał to możesz zawsze iść do apteki i sie spytać Wink Nie ma za to żadnych konsekwęcji, często ludzie używali czegoś na jakieś dolegliwości i po jakimś czasie nie wiedzieli czy to na recepte czy nie. Często tak sie zdarza i często farmacełci odpwiadają na takie pytania Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znalazlo sie na necie , na receptę jednak, dzięki za odpowiedz
Powrót do góry
ninusia_1
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 12:10 pm    Temat postu: Re: Pytanie o lek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Nie wiem czy ktoś mogłby mi pomóc, chcę wiedzieć czy lek Pyrantel jest na receptę czy można go kupić i bez recepty?

Mozna go kupic rowniez bez recepty/.../ sposob uzycia jesw w pudelku na ulotce. Kuracje dobrze przeprowadzic na wszystkich domownikach lacznie z psem i kotem... Zmienic wszystkie reczniki no i oczywiscie posciel!!!
Acha no i warto powtorzyc po 10 dniach
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group