Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pytanie o czerniaka (fotka)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamimo



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 10:44 am    Temat postu: pytanie o czerniaka (fotka) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Znalazlam to forum szukajac informacji o czerniakach. Mam pytanie dotyczace mojego pieprzyka. Kiedys byl to normalny jasnobrazowy pieprzyk nie dajacy o sobie znac. Od mniej wiecej piatku pieprzyk boli, piecze. Maz zrobil mi zdjecie wczoraj i przedwczoraj. Widac nawet jednodniowa zmiane Sad Pieprzyk jest na posladku wiec sama nie jestem w stanie sobie zrobic fotki. Ma srednice okolo 4-5mm.Czy istnieje cos takiego jak stan zapalny pieprzyka, ktory oznacza tylko stan zapalny czy tez od razu musi to oznaczac cos zlego? Termin do chirurga mam na 16 grudnia, onkolog prawdopodobnie jutro. Mam 30 lat.
Zobaczcie prosze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie zmiany w wyglądzie pieprzyków są trochę niepokojące. myślę, że warto go usunąć, nawet tak na wszelki wypadek. bo nigdzie nie zatarłaś go?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamimo



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz.
Nie, nie zatarlam, nie uszkodzilam. Usunac usune na 100%. Nie wiem tylko czy zdolam przed Swietami, skoro nawet na wizyte tygodniowe terminy. usuwalam juz raz pieprzyka pod pacha, ale tamten nie mial zadnych zmian, nie bolal, jedynie byl wystajacy i ciagle ocieralam go biustonoszem. Zmian histopatologicznych nie bylo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie histeryzowałabym aczkolwiek przez to, że pieprzyk zaczyna się zmieniać starałabym jak najszybciej go usunąć i zbadać. Myślę,że jest jeszcze na tyle mały, że wszystko powinno być w porządku Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group