Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pytanie - mercilon

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SexoBill



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 7:59 pm    Temat postu: pytanie - mercilon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam kilka pytań ale na początku opisze sytacje:
a więc, byłem z dziewczyną u ginekologa przepisał jej Mercilon i podobno można uprawiać sex przy rozpoczeciu drugiego opakowania i też tak się stało.. stosunek był z prezerwatywą i w pierwszym dniu rozpoczęcia drugiego opakowania dodam że nie doszło do wytrysku... i dziś mi dziewczyna napisała że się słabo czuła i od kilku dni ma apetyt na jedzenie... a mnie dręczą myśli...

po pierwsze czy mogło dojść do zapołodnienia ? skoro nie było wytrysku ? i czy przy rozpoczęciu opakowania pośpieszyliśmy się z stosunkiem ? czy jest możliwe wgl zapłodnienie przy tych tabletkach ?

proszę o podsymowanie swoich odpowiedzi...
czekam na odpowiedzi Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki antykoncepcyjne blokuja owulacje i tak zmienią błone śluzową jamy macicy, że nie jest ona w stanie przyjąć ewentualnego zarodka.

Nie ma potrzeby stosowania prezerwatyw w celu antykoncepcyjnym.

Ciąża wykluczona.

Słabe samopoczucie może byc zwiazane z samym przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Byłoby dobrze wykonac badanie krwi: morfologia, PT, APTT, elektrolity.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SexoBill



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group