Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie dt. erekcji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
user_21
Gość









PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 3:47 pm    Temat postu: Pytanie dt. erekcji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam pytanie dotyczące erekcji i wyglądu spermy.

Otóż ostatnio mi czasy po chorobie i stosowaniu złych leków przepisanych przez lekarza do moczu dostały mi się bakterie. Przy erekcji/masturbacji sperma jest rzadka i częściowo biała, przezroczysta jak i przy tym odczuwam lekki ból w okolicy końca członka czy jest to spowodowane braniem leków antyuczuleniowych ( były stosowane w celu usunięcia uczulenia po poprzednich złych lekach ) jak i do zwalczenia bakterii wykrytych w moczu.

Jako iż jestem 1 userem na tym Forum proszę o wyrozumiałość.
Powrót do góry
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból może być spowodowany uczuleniem lub infekcją bakteryjną.

Dopóki się nie wyleczysz, należałoby zaprzestać praktyk masturbacyjnych, gdyż tylko pogarszasz sytuację: podrażniasz sobie żołądź i jeszcze dostarczasz nowych bakterii...

A z tą spermą to jak w końcu jest: jest biała czy jest przezroczysta?

Prawidłowa powinna być biała.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
user_21
Gość









PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam za nietypowe określenia ale wygląda to tak

Początek wytrysku spermy jest wodnista ( prawie przezroczysta ) z białą gęstą domieszką ale to pod koniec.

Także czy mam się udać z tym do lekarza ogólnego bo bakterie w moczu / przewodzie moczowym zostały wykryte w szpitalu podczas rutynowych badań po zlych skutkach ubocznych leków które były przepisane na inną chorobę.
Powrót do góry
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długo bierzesz te leki które zostały przepisane na zakażenie dróg moczowych?

Czy zanim zacząłeś brać poprzednie lei i te które bierzesz teraz sperma wyglądała inaczej?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
user_21
Gość









PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W prawdzie okres przyjmowania tych leków minoł wczoraj a przed chorobą wszystko było w należytym porządku, a ten problem zauważyłem właśnie w trakcje przyjmowania tych leków których już nie biorę.
Powrót do góry
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odczekaj jakiś czas. Tak 3-4 dni. Jeśli po tym czasie stan się nie zmieni idź do urologa najlepiej...

I zrób sobie badanie moczu jeszcze raz, żeby sprawdzić czy już wszystko ok.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
user_21
Gość









PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, dziękuję Ci za wyrozumiałość i zrozumienie. Lekarza i tak muszę odwiedzić bo nie podoba mi się to.

Pozdrawiam
Powrót do góry
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie. Organizm to nie maszyna. Po kuracji potrzebuje trochę czasu żeby dojść do siebie Smile

Odczekaj kilka i dopiero wtedy idź do lekarza.

Pozdrawiam Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group