Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie do studentów medycyny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinaaa



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:56 pm    Temat postu: Pytanie do studentów medycyny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję nazwy czegoś co mi się zrobiło. Ogladał mnie lekarz laryngolog i wie o co chodzi, ale niestety nie powiedział mi profesjonalnej nazwy.Teraz muszę do niego zadzwonić i spytać o termin operacji. Niestety, boje sie, że mnie zapomniał i bedę musiała powiedzieć z czym dzwonię. A choroba jest coś przy uchu. Taka kulka, zaraz tu z przodu na górze. Wychodzi z tego taka śmierdzaca ropa. Wiem, może sie to wydawać głupie, bo sama sie śmieje jak to pisze, ale to dla mnie naprawdę ważne. Z góry dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to czyrak. Nic innego nie przychodzi mi do glowy. Moze opisz to dokładniej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to zgróbienie jest przy wejsciu do ucha zewnetrznego, jest to zaczerwienienie, cos takiego jak pryszcz, nie można tego do końca wydusić, bo nie da rady za bardzo, male pole mnewru... :/ jednak po mocniejszym nacisku wylatuje z tego ropa?
ja tak miałam, skubałam to ciagle, dlatego to sie nie chcialo goić, az całe ucho mnie bolało, nie moglam spać na głową odwrocona w prawą stronę :/ razu pewnego tak mocno nacisnelam ta to zgrubienie, ze wszsyko wylecialo, cala ropa z krwia oczywiscie, obmylam wszyskto spirytusem, dbalam bardzo o to miejsce, zeby zadna bakteria się tak nie dostala, az w koncu się wszysko zagoilo i dzis nie ma sladu

nie bylam z tym jednak u lekarza :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinaaa



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie czyrak napewno. juz jedna strone mialam operowana a teraz z drugiej robi sie to samo. wiem ze to bardzo rzadkie cos bo bylam widowiskiem dla studentow w szpitalu;) nie wiem jak mam to opisac. jak dotykam czuc gulke taka mala zaraz przy uchu tu z przodu na gorze, we wlosach. wiem ze to cos ma dwa slowa w nazwie... cos okolouszna, przyuszna...cholera...jakos tak....
jakby wam cos jeszcze wpadlo byloby super. ale i tak dzieki za pomoc... a ta ropa tak beznadziejnie smierdzi ze tylko dlatego decyduje sie na operacje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka23
Gość









PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ślinianka przyuszna???
Powrót do góry
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj kolega mial to samo,kurcze zapomnialam jak to sie nazywa,ale ta operacja wcale taka grozna chyba nie bedzie,jak on mi o niej opowiadal to nacinali mu ta kuleczke z ropa i wyleciala z krwia( jeszcze mu tam przeczyszczali),pozniej zaszyli i narazie oki;niestety robi mu sie juz to na drugim uchu;a wiec mozesz miec przerzuty;/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinaaa



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przerzut na drugie ucho to ja juz mam...ale czytasz...a slinianka nie...juz sie dowiedzialam ze to przetoka przeduszna. ale wielkie dzieki za pomoc;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group