Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Pytanie do Pań] nagość w domu...............

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziś znów powiedziała że widać sutki tylko jak staną a przy braciach jej nie stają........ tak jak by to zależało od tego......... hmm nie chce znowu jej wygarniać i zmuszać do opamiętania. Jak będzie lato i ciepło to jej delikatnie o tym przypomne i czy pamięta że mi to obiecała i że było by mi przykro gdyby to jednak zrobiła wbrew obietnicy bo jak by nie patrzeć mnie kosztuje dużo wysiłku wywiązywanie sie z moich obietnic Wink

na ten przykład, dziś w sklepie zobaczyła kolege z zajęć dodatkowych i od razu uśmiech od ucha do ucha do niego, powiedziałem jej otym to sie wyparła że wcale sie nie uśmiechnęła, powiedziałem że widziałem wyraźnie to powiedziała że pomyślała o nas.... nie chciałem już rozwijać tego bo ona i tak by sie nie przyznała a byłaby kłutnia na koniec której wyszło by jak zwykle że to niby ja jestem winien. Postanowiłem nic jej już nie mówić. Jak coś odstawi to poniesie tego konsekwencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze jest lubiana i miła osobka Wink niech sie sobie usmiecha, nic przeciez to nie musi znaczyc . Ty tez sie usmiechasz pewnie do znajomych kolezanek Laughing
Napisałes ze poniesie konsekwencje: czyli co np.? rozstaniesz sie z nia?
Nie wiem czy groźby sa skuteczne, raczej przeciwnie zbuntujesz ja tylko ale to Towja decyzja. ja 3mam kciuki,oby sie udało Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 1:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no usmiech to nic zlego - chyba troszeczke jestes zazdrosnikiem co ?? Wink a przez takie cos to nie ma co zrywac to sa tzw. bzdurki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mój facet miałby ze mną zrywać za każdym razem jak się uśmiecham/ gadam na gg/ sms-uje z moimi kolegami to już chyba codziennie po sto razy musiałby to robić! Very Happy
Przecież to nic złego, że się do kogoś uśmiechamy, albo rozmawiamy. Smile Postaraj sie odwrócić to w drugą stronę: miło by Ci było, gdyby ona miała o to do Ciebie straszne pretensje?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest parodia.

Ty nie dorosłeś człowkeu do związku, mylisz pojęcia w głowie, a zazdrość wynika z kompleksów to już ci mówiłem, lecz wolisz twierdzić że pisze brednie.

Jestem ciekaw jak Ty byś sie czuł jak by ciebie tak trzymać na smyczy i karać za byle co. Jestem ciekaw ile byś wytrzymał?

Zamiast slipek to bokserki (lub na odwrót), po domu tylko w wyjściowych ciuchach, spróbuj tylko uśmiechnąć sie do koleżanki!!!
TO JEST Aż śMIESZNE !!!

Człowieku zastanów sie czy ty chcesz być z kimś i akceptować ją taką jaką jest czy szukasz czegoś innego, bo jak narazie to ty wypisujesz od paru miesięcy jak zmienić i kontrolowac dziewczyne.
A po co?
Jeśli nie pasuje to trudno, porzęgnać sie grzecznie i kulturalnie i poszukać osoby z którą będzie sie doibrze czuć i nie bedzie trzeba jej "programować" - kobieta to nie pralka że wybierasz tryb i ona tak działa!!!

Starałem sie być powściągliwy ale to co dzisiaj rano przeczytałem to naprawde zakrawa na sierowanie Cie do psychologa czy pedagoga (z tego co wiem to jeszcze sie uczysz), bo to co wypisujesz ociera sie o zaburzenia emocjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł spokojnie! Smile Bo się wykończysz, a dobry z Ciebie moderator! Wink
Niech sobie robi facet co chce, jak już wspomniałeś dziewczyna nie pralka, programować się nie da! Jak pannie nie będzie odpowiadał taki związek, to nim szurnie w cholerę! Smile
A jak już chce się chłopak denerwować, stresować i martwić, to nawet najlepszy psycholog mu nie pomoże!
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:cea235ae31="Paweł"]To jest parodia.

Ty nie dorosłeś człowkeu do związku, mylisz pojęcia w głowie, a zazdrość wynika z kompleksów to już ci mówiłem, lecz wolisz twierdzić że pisze brednie.

Jestem ciekaw jak Ty byś sie czuł jak by ciebie tak trzymać na smyczy i karać za byle co. Jestem ciekaw ile byś wytrzymał?

Zamiast slipek to bokserki (lub na odwrót), po domu tylko w wyjściowych ciuchach, spróbuj tylko uśmiechnąć sie do koleżanki!!!
TO JEST Aż śMIESZNE !!!

Człowieku zastanów sie czy ty chcesz być z kimś i akceptować ją taką jaką jest czy szukasz czegoś innego, bo jak narazie to ty wypisujesz od paru miesięcy jak zmienić i kontrolowac dziewczyne.
A po co?
Jeśli nie pasuje to trudno, porzęgnać sie grzecznie i kulturalnie i poszukać osoby z którą będzie sie doibrze czuć i nie bedzie trzeba jej "programować" - kobieta to nie pralka że wybierasz tryb i ona tak działa!!!

Starałem sie być powściągliwy ale to co dzisiaj rano przeczytałem to naprawde zakrawa na sierowanie Cie do psychologa czy pedagoga (z tego co wiem to jeszcze sie uczysz), bo to co wypisujesz ociera sie o zaburzenia emocjonalne.



---edit by Pituszka
Treść postu została skasowana z powodu obrażania innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:3878183a9f="karioka"]Paweł spokojnie! Smile Bo się wykończysz, a dobry z Ciebie moderator! Wink
Niech sobie robi facet co chce, jak już wspomniałeś dziewczyna nie pralka, programować się nie da! Jak pannie nie będzie odpowiadał taki związek, to nim szurnie w cholerę! Smile
A jak już chce się chłopak denerwować, stresować i martwić, to nawet najlepszy psycholog mu nie pomoże!



----edit by Pituszka
Treść postu została skasowana z powodu obrażania innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:7de47f5a35="wind_of_hope"]moze jest lubiana i miła osobka Wink niech sie sobie usmiecha, nic przeciez to nie musi znaczyc . Ty tez sie usmiechasz pewnie do znajomych kolezanek Laughing
Napisałes ze poniesie konsekwencje: czyli co np.? rozstaniesz sie z nia?
Nie wiem czy groźby sa skuteczne, raczej przeciwnie zbuntujesz ja tylko ale to Towja decyzja. ja 3mam kciuki,oby sie udało Exclamation
nie znasz jej tak jak ja i jej przeszłości, ona nie umie odmówić chłopakowi stąd u mnie takie nerwy. Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przykro mi Powerade ale Pawel ma sporo racji... nie chcesz sluchac jego rad to nie czytaj ich ...i nie obrazaj go swoimi wizwiskami , dlatego skasowalam twoje posty .....
jezeli nie chcesz zebysmy ci doradzili to po co sie nas pytasz ?? Wink
ale i tak zycze ci zeby ulozylo ci sie z dziewczyna i zebys nie mial za duzo problemow z nia... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group