Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Pytanie do Pań] nagość w domu...............

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powerade napisał:
Może niektórzy uznają że przesadzam ale jej brak krępacji przed braćmi wywołuje u mnie szok i poczucie zdrady..


jeszcze jedno mnie "uderzylo" z twojej wypowiedzi... zdrada?? fakt troche przesadziles Wink

Wind ale chyba nie zaszkodzi jak facet tez sie wypowie w tej kwestii co hehe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niby nie ale autor postu zaznaczył ze nie interesuja go wypowiedzi facetow,wiec po co pisac kolejny raz Question
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

normalne argumenty i kulturalna rozmowa nic nie dały, dwa dni sie żarliśmy i choć nadal nie uważa że jej coś widać to zgodziła sie że nie będzie sie tak ubierać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... jednak rozmowa cos dala, zgodzila sie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GRatuLacje Wink mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:4316821a0e="pituszka"]hmm... jednak rozmowa cos dala, zgodzila sie Wink
taa tyle że ja musiałem też obiecać spoooro więcej Wink ale to szczegół Wink no i jak już miałem wychodzić to stanęliśmy przed lustrem i powiedziała że przecież nic nie widać to myślałem że mnie ch*lera weźmie. Oby dotrzymała słowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[/quote] taa tyle że ja musiałem też obiecać spoooro więcej Wink ale to szczegół Wink no i jak już miałem wychodzić to stanęliśmy przed lustrem i powiedziała że przecież nic nie widać to myślałem że mnie ch*lera weźmie. Oby dotrzymała słowa.[/quote]

no ale ty obiecales cos ona tez wiec poszliscie obydwoje na kompromis Wink a na przyszlosc to lepiej sie nie denerwuj tak mocno i nie wybuchaj, czasami trzeba ugrysc sie w jezyk Smile no ale jak ci cos bardzo przeszkadza to wystarczy solidna rozmowa Smile


Ostatnio zmieniony przez pituszka dnia Wto Mar 06, 2007 1:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka tylko nie kazdy jest chetny do rozmowy...niektorzy ludzie sa uparci i nie ida na zaden kompromis, co wtedy robic???
jak jedno uparte jak woł a drugie dwa razy gorzej Question Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe fakt... czasmi to trudno bywa Smile u mnie ja jestem uparta a moj facet dwa razy bardziej ale i tak umiemy dojsc do kompromisow, rozmawiamy duzo jezeli cos nam nie pasuje to znajdujemy wyjsce z tej sytuacji tak zeby kazda ze stron byla zadowolona... z regoly to jest tak ze moj facet tez daje mi wolna reke , zebym ja zadecydowala Wink i zdazylo sie nam poklocic tylko kolka razy w zwiazku... ale to chodzilo o jego zazdrosc wiec to z innej beczki Smile tak wiec zawsze rozmawiamy otwarcie bez krzykow grozb i takich tam i jest oki chociaz z nas uparciuchy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie rację, groźby tu nic nie dadzą, po co się tylko stresować i zastraszać? Smile
Chyba lepiej byłoby wziąć tą dziewczynę w inny sposób... Może gdybyś po prostu powiedział, że Ci przykro, to odniosłoby to najlepszy efekt?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group