Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Pytanie do Pań] nagość w domu...............

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind i pituszka - uratowałyście moją zanikającą wiarę w normalność Wink chciałbym żeby moja myślała tak jak Wy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no oki:) ale... sorki ze sie zapytam to ona co robi ze zadajesz takie pytania? lata nago po domu czy co?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Cię bardzo Powerade, nie mam zamiaru Cię urazić, ośmieszyć, ani broń Boże do niczego namawiać, ale nurtuje mnie kilka rzeczy...

Czytam forum regularnie, przyglądam się różnym użytkownikom. Często piszesz o problemach ze swoją dziewczyną, czy to z powodu rodziny, czy jej samej. Zastanawiasz się czy to normalne co robi.
Pewnie tak, normalne między dwoma osobami jest wszystko to, co akceptują obie strony. Wink

Ale przyszło mi do głowy jedno: pisałeś o problemach z alkoholem, teraz wspominasz o nagości w domu... Widać, że coś Cię gnębi, może usiądź z dziewczyną i porozmawiaj o tym? Szczerze, spokojnie, bez wypominania. Powiedz jej o tym co Cię martwi,niepokoi i przeszkadza w jej zachowaniu.

Nikt na forum przecież nie jest Ci w stanie w tym wypadku pomóc pisząc nawet najbardziej wyjaśniające posty, prawda? No chyba, że się mylę. Smile

Pozdrawiam i życzę powodzenia! Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:e5948bc5a4="pituszka"]no oki:) ale... sorki ze sie zapytam to ona co robi ze zadajesz takie pytania? lata nago po domu czy co?? Wink

przed matką bez stanika, przed ojcem i braćmi w bluzkach bez stanika i z dekoltem, nie wiem też czy mówiła prawde że nie przebiera sie gdy są w pokoju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. przed mama bez stanika - troche dziwne ale to matka i mysle ze poporstu twoja dziewczyna sie jej nie wstydzi i tyle:) a co do bluzek z dekoldem i bez stanika to jest duzo takich bluzek i w nich sie chodzi zazwyczaj na impreze, randke i takie tam to chyba nie jest nic dziwnego co?? chyba ze to taka bluzka co przeswituje i widac piersi tak jakby zadnej bluzki nie bylo... Smile przeciez jak chce sie ubrac sexi to nie bedzie sie kryla w domu przed tym jak i tak np. wychodzi w takich bluzkach z toba na imprezki Wink no nie wiem ale moze zle zrozumialam i tu chodzi o cos innego?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm Powerade troszke dziwnie sie zachowuje Twoja panna to fakt..
Nie wiem moze ja kreci chodzenie bez stanika..ale zeby kazdemu pokazywac. to cos nie tak musi byc.
Moze pogadaj z nia , ze Ci to przeszkadza i wogole. Powinna zrozumiec ze moze tylko przed Toba tak chodzic a nie całym światem Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
hmmm Powerade troszke dziwnie sie zachowuje Twoja panna to fakt..
Nie wiem moze ja kreci chodzenie bez stanika..ale zeby kazdemu pokazywac. to cos nie tak musi byc.
Moze pogadaj z nia , ze Ci to przeszkadza i wogole. Powinna zrozumiec ze moze tylko przed Toba tak chodzic a nie całym światem Razz


Gdyby mieszkała u niego i przed jego rodzicami tak chodziła to owszem mógł by sie wtrącać, ale w swoim domu ma prawko każdy chodzić jak tylko chce.

A szczerze to mi też zdarza sie iść rano i postawić wode na herbate w slipkach a potem ubrać sie, śpie w bieliźnie żadko kiedy w piżamie więc gdy przechodze przez przedokuj do łazienki to też w slipkach.
U mnie jest to naturalne, choć nie twierdze żę u każdego w domu musi tak być.

Nie można ingerować w życie funkcjonującej rodziny (zwłaszcza że to nie jest patologia).
Twojej dziewczynie też pewnie mogło by sie coś nie spodobać co ty robisz u siebie w domu, ale nie może w to ingerować, zrób to samo po prostu Wink

Gdy zamieszkasz u niej, bąć ona u ciebie albo razem w swoim mieszkaniu w tedy będziesz miał cokolwike do powiedzenia w takich kwestiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł Ty chyba zle czytasz te posty:
po 1wsze- Powerade prosił o kazda porade, wiec sie WYPOWIEDZIAŁAM !
po 2gie- nie jestem facetem a kobieta (w tytule postu jest napisane pytanie do kobiet ) i wg mnie nawet przed własna rodzina okazywanie nagosci jest nie na miejscu. Facet moze nawet w slipkach spokojnie chodzic po domu,tego nie potepiam ale mu chodzi o jego dziewczyne ktora nie kryje sie z tym ,i slipek raczej nie nosi a pokazuje swoj biust. To chyba jest roznica prawda?
po 3cie- dlaczego nie ma prawa nic mowic...to ze nie mieszka z nia nie znaczy ze nie ma nic do powiedzenia, wkoncu sa razem i moze miec chyba swoje zdanie na ten temat. Zrobi co zechce z moja wypowiedzia, ja tylko sie wyraziłam swoje zdanie i nic nikomu nie kaze zeby robił Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już tłumacze.

Mój post był do was obu, pierwsza część byłą do Ciebie a dróga do Powerad'a.

Dla czego uważam że nie powinien w to ingerować, poniewarz to jest jej osobista sprawa.

Jeśli chce sie być z kimś to powinno sie go akceptować a dopasowanie dotyczy spraw wspólnych, w których należało by mieć własne zdanie i mieć proźby o zmiane pewnych rzeczy.
A to jak chodzi po włąsnym domu wobec własnej rodziny bez jego obecności to już ich wewnętrzna sprawa.

Prosty przykład, czy ty byś chciałaa by osoba z którą jesteś ingerowała w twoje życie rodzinne? w którym tak naprawde on nie uczestniczy i nie dotyczy go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale przeciez nic złego w tym ze on zapytał sie prawda??
Widocznie martwi sie i nie wie czy to normalne,wiec kazdy ma prawo wypowiedzenia sie Smile
ja osobiscie nigdy nie chodzilam nago po domu w obecnosci rodzicow czy kogos innego poza moim facetem. Ingerencja nie jest czyms miłym ,ale to nie moj problem. Moje zdanie znasz i nie bede powtarzac sie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group