Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Pytanie do Pań] nagość w domu...............

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 12:15 pm    Temat postu: [Pytanie do Pań] nagość w domu............... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Mam małą zagwostkę, czy będąc w wieku od 14 - 19 lat uważałyście za coś normalnego że gdy w domu jest tylko mama to mogłyście przed nią chodzić bez stanika?

2. I drugie pytanie:
Czy krępowało w tym wieku np chodzenie bez stanika lub w samej bieliźnie przed resztą rodziny (ojciec, bracia?) czy też uważałyście że kiedyś jak byłyście młodsze to i tak Was widzieli nago i że to normalne i poco sie wstydzić.



Prosze o szczere odpowiedzi bo dla mnie to ważne gdyż moja dziewczyna się w podobny sposób zachowuje i niewiem co o tym myśleć. Jak odowiecie na pytania to powiem dokładnie w czym rzecz w jej przypadku

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o mame i siostre to w moim wypadku to nie jest dla mnie nic krepujacego ale tata i brat?? nie no to juz lekka przesada Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 5:19 pm    Temat postu: nie u nas Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie zachowania, o których piszesz, spotyka się w krajach skandynawskich, ale u nas?
Raczej nie.
Powiedziałbym wręcz przeciwnie, staramy się nagość ukryć!
Czyżbyś zarzucił wędkę w Szwecji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powerade. ty chyba masz jakieś problemy, cały czas zakładasz tematy tego typu. Tzn o nagości, róznych upodobaniach seksualnych. Czy ty aby nie powinieneś zgłosić się do seksuologa?? albo do psychologa chociażby?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:865b976f24="drapaka"]Powerade. ty chyba masz jakieś problemy, cały czas zakładasz tematy tego typu. Tzn o nagości, róznych upodobaniach seksualnych. Czy ty aby nie powinieneś zgłosić się do seksuologa?? albo do psychologa chociażby?
sam sie zgłoś do psychologa, to forum jest poto żeby rozwiewać różne pytanie, mity, problemy..... a nie żeby komentować to czy ktoś jest taki czy inny. Chyba że sie myle to zmieńcie nazwe z forum medycznego i dział zdrowie psychiczne na jakiś w stylu "rozmawiamy o rzerzączce w innym przypadku idź do wariatkowa" Rolling Eyes

--- edit by Paweł:
Za chamstwo dostajesz 2/3 ostrzeżeń.
[3/3 powoduje opcjonalną bokade pisania postów]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no spokojnie:) nie chodziłomi o to żeby cie urazić:)jeżeli tak się poczułeś to przepraszam:) odniosłam takie wrażenie czytając twoje posty:) Poza tym, jestem kobietą, więc proszę nie zwracaj się do mnie na "on" Smile
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:90958bc8df="drapaka"]nie no spokojnie:) nie chodziłomi o to żeby cie urazić:)jeżeli tak się poczułeś to przepraszam:) odniosłam takie wrażenie czytając twoje posty:) Poza tym, jestem kobietą, więc proszę nie zwracaj się do mnie na "on" Smile
to skoro jesteś kobietą to chętnie poznam i Twoją opinie na moje pytanie w wątku Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja bym sie wstydziła i przed mama i siostra a o mezczyznach nie wspomne juz. Wyjatek stanowi jedynie moj facet przed ktorym nawet naga chodze i nie wstydze sie Razz ale to tylko on ma tak dobrze. Przy nikim wiecej Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no nago to ja tez tylkko przed lubym Smile a przed mama i siorka to w bieliznie moge latac ale tata i brat odpada hehe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie nie wypowiem na ten temat, mimo Twoich próśb Powerade:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group