Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pytanie do anestezjologow i nie tylko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aset77



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:10 am    Temat postu: pytanie do anestezjologow i nie tylko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
pytanie,ktore zadam nie jest koniecznie zwiazane z dolegliwoscia,ktora mnie dreczy. Jestem tłumaczem jezyka niemieckiego i obecnie tlumacze pewien certyfikat sprzetu do anestezji. W dokumencie podano,ze oddychanie jest kontrolowane recznie, automatycznie i ...padl termin tzw. spontanicznego oddychania? Czy ktos moze mi udzielic informacji na czym to polega?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Na forum obecnie nie pracuje żaden lekarz, dla tego wszystkie informacje które uzyskasz są prywatnymi wypowiedziami prywatnych osób, w niedalekiej przyszłośći będziemy współpracować z lekarzami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group