Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pytanie co do dziewczyn :]

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu232



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 9:35 pm    Temat postu: pytanie co do dziewczyn :] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam 15 lat i mam "problem" z dziewczynam otóz z natury jestem niesmialy ale otwarty Razz normalnie nawiązuje kontakty tylko gdy jakas dziewczyna mi bardzo sie podoba i z nią akurat rozmawiam to się denerwuje jestem spiety nie wiem co powiedziec tego typu rzeczy a gdy rozmawiam z kolezanka z ktora jestem tylko na czesc nie mam takich problemów :> ogolnie gdy jakas dziewczyna mi sie podoba to nie mam odawi zeby do niej zagadac ( jak jej nie znam wogole jest np z innej klasy ) boje sie chyba jej reakcji. Nie chodzi o moj wyglod bo tutaj jest wszystko okej xD nie mowie ze jestem "ladny" bo tak mowia tylko narcyzi chyba ale wyglodam normalnie wiec nie o to chodzi ale bardziej o moją psyhikę? Nie mam wprawy do podrywania dziewczyn nie znam sie na takich rzeczach "zbyt dobrze" a jesli podobala mi sie ostatnio dziewczna z mojej klasy to sie okazalo ze jest juz zajeta ;( i nie chcialbym jej narzucac bo wiem ze oni sie bardzo kochaja. I jeszcze jedno czy dziewczyny wola bardziej niesmialych czy odwaznych mezczyzn ? Razz tak pytam z ciekawosci. Nie naleze do osob ktore sie wyglupiaja za wszelką cene zeby poderwac jakas dziewczyne Very Happy albo do takich ktorzy 'macaja' czy lapia za intywne czesci ciala dziewczyny czyli pupę ;D duzo moich kolegow jest takich i dla dziewczyn to sie chyba podoba ale ja bym sie nieodwazyl na takie cos Very Happy

Ostatnio zmieniony przez krzysiu232 dnia Czw Sty 11, 2007 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysiu232



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze moze dodam ze dojsc duzo fajnych dziewczyn pali a ja nie i nie mam zamiaru do takiej nawet startowac :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmień proszę tą dupę! Wink
Ja osobiście wolę nieśmiałych. Z takimi można o czymś porozmawiać, a poza tym fajnie, jeśli otwierają się tylko przed tobą, nie? Wink
Dziewczyny nie gryzą, więc nie musisz się obawiać. Nie spotkałam się też z taką, która na propozycje spaceru, czy kina powiedziałaby: "Goń się palancie", więc raczej chyba nie ma się czego obawiać, prawda? Smile Spróbuj się przełamać, pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy! Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysiu232



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

thx za "rady" :> juz poprawilem Wink wątpie zebym sie przelamal i zrobil ten pierwszy krok i zagadal do dziewczyny ktora mi sie bardzo podoba ostatnio wpadła mi taka w oko nawet mieszka w moim bloku ale zadko ją widze ;( jest o rok mlodsza. U nas w szkole panuje jakis dziwny stereotyp nigdy dotychczas sie z czymsc takim sie nie spotkalem chyba ze w podstawowce Very Happy aby ktos zagadal do dziewczyny ktora mu sie podoba i sie jej np zapytal czy pojdzie z nim na spacer Very Happy. Zresztą mieszkam w niewielkim miescie do 10-15 tys ludzi. Kino jest w remoncie wiec nie ma nawet gdzie dziewczyny zaprosic Smile

ps. zebym wiedzial ze wszystkie dziewczyny myślą jak ty co do tych spacerow to zycie by bylo latwiejsze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam wole odwazniejszych facetów Laughing oczywiscie nie takich którzy łapia dziewczyne za pupe Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no cóż, masz ten sam problem co ja. prawda jest taka że w wieku 21 lat dopiero udało mi sie poznać dziewczyne, koledzymieli ich mase a mnie żadna nie chciała bo jestem nieśmiały. moja rada? szukaj takich lasek jak Ty, tzn takich co sie zbyt nie odzywają do innych, mają jasną karnacje... charakter podobny to jak sie odrobine postarasz to może zdobędziesz jej względy i będziesz happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group