Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pytanie co do dwoch pieprzykow

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
killboyph



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 11:32 am    Temat postu: pytanie co do dwoch pieprzykow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pewien problem z pieprzykami mianowicie wczoraj zadrapałem sobie jednego z nich dosyć małego wygląda to jak czerwona krecha przechodzaca przez niego i dzielaca go na 2 czesci kawałek pieprzyka odstaje. boje sie ze to moze byc grozne wiem ze powinienem udac sie z tym do lekarza ale nie mam kiedy;S co do drugiego jest on troszke wiekszy kiedys na niego upadlem i troche bolało :< nie mam pojecia co do tego i chciałbym sie poradzić was

z gory thanks
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1.Gdzie znajduje się pieprzyk
2.Jakich był i teraz jest rozmiarów
3. Jeżeli masz wątpliwości i zauwazasz zmiany skórne tzn. nagły wzrost pieprzyka to udaj się do lekarza. PzD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
killboyph



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ad1. oby 2 na plecach jeden kolo lopatki drugi trochę ponad pasem
ad2. nie zauważyłem zeby byl większy niz przedtem
ale nie wiem co mam myslec o tym rozdrapanym :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli występują wyraźne zmiany skórne ( nagłe powiększenie się piepszyka itp ) to koniecznie udaj się do lekarza. Jeżeli nadal bardzo cię to gnębi to poprostu udaj się do lekarza. PzD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group