Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytania o alkohol, problem.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nooise



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 4:00 pm    Temat postu: Pytania o alkohol, problem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Od razu przejdę do sedna sprawy by nie trwonić cennego czasu Smile

Otóż: Czy jednorazowe spożycie alkoholu może wyrządzić jakieś widoczne uszkodzenia w mózgu? Mam 16 lat, na sylwestrze wypiłem z 3 lampki wina i wodkę zmieszaną z sokiem, z pol szklanki. Wszystko pamiętam, jednak po spożyciu tego wszystkiego na jakieś 3 godziny maksymalne się odstresowałem co swoją droga wpłynęlo na moją nerwice lękową na która cierpie.

Poza tym nie piję alkoholu wcale.

Obawiam się, że teraz moge mieć problemy z myśleniem, uczeniem się etc? To możliwe? Sporo pisze, opowiadania, wiersze i chciałbym nadal mieć te swoje przemyślenia Smile

Prosze o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie powinno Ci się nic stać. Bądź spokojny Smile
Przecież wypiłeś zbyt mało alkoholu by mogłyby się pojawić jakies poważne konsekwencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nooise



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widać mam słaba glowę Razz No i film mi się nie urwał co też jest chyba dobrym sygnałem?

Mam co prawda zawroty głowy, ale moga one wynkac z niewyspania. ( po sylwestrze spalem 4 godziny, nastepnej nocy tylko 5 a dzisiejszej z 6)

Nie piję więcej Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam 16 lat i też nie piję! Wink Lubię takich ludzi jak ty. Pozdro! Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzisz, więc chodzi o słaba głowę Smile
Nic Ci nie będzie. Trzeba było odpocząć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panek



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam 18 lat i nie pije...kiedys bylem na ognisku i zmieszalem alkohole dosc powaznie...ladnie mnie wyproznilo(chyba 7 razy) i teraz czuje wstret od alkoholu...wczesniej pilem ale nie tak zeby sie upic...tylko jednego browarka czy 2...i jakos zyje bez picia i dobrze mi z tym...przynajmniej bede mial mniejsze prawdopodobienstwo ze alkohol bedzie moim glownym problemem w przyszlosci...bo ja naprzyklad wolalbym sie zabic niz dopuscic do tego ze moja przyszla rodzina(ktora mam nadzieje ze uda sie zalozyc) miala by ze mna problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nooise



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alkohol jest lekarstwem, które w zbyt dużych ilościach zamienia się w truciznę, rujnującą życie.

Moja koleżanka własnie powiedziała mi, że jej ojciec pije. Dręczy ją i rodzenstwo, niszczy jej życie. Nie wiem co mam robić, jak ją pocieszyć, jak pomóc. Jestem tak cholrnie bezsilny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group