Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytania dotyczace forum Bio M.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra stwierdzilam ze powiem Wam cos Embarassed dzis w nocy snil mi sie nasz portal.. i wiecie jaki byl? w kwiatuszki Exclamation o Smile tzn kolor byl w kwiatuszki..ale wiem ze to tylko dream nie rzeczywistosc hehe :_
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiem krotko i na temat Smile
"ZA" ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja się nie znam na tym czy da się wstawić wybór koloru czy nie. Poinformowałam panicza o waszej propozycji, narazie bez odzewu.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem, że kiedyś pytałam się adminów czy supermoderator nie może miec innego kolorku i powiedzieli mi że niestety ale więcej kolorów w grupach nie da się zrobić
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Da się zmieniać kolory, ale nie wiem czy ten Php ( jest on STARY ) zawiera w sobie wybór stylu przez usera, ale myślę że od początku tak było. Wybór jest w profilu. Co do kolorów to to już wola adminów. Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze stare to Forum Sad Pasowałoby go ulepszyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm to chyba to troszke dziwne. Moim zdaniem kazda grupa powinna miec swoj kolor zeby odrozniala sie od tych zwyklych uzytkownikow.. ale coz, trudno Smile

tak popieram zdanie Gonziego przydaloby sie o tak ;]
Powrót do góry
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze ktorys z was napisze do admina o kolorach nickow rowniez.. Smile
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

już do nich ta informacja poszła
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
admin
Site Admin


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówi drapaka - nie ma możliwości ustawienia kolorów dla innych grup.

Gonzi napisał:
Kurcze stare to Forum Sad Pasowałoby go ulepszyć...


Nie jest to stare forum, tylko najnowsza oficjalna wersja phpBB2, a nie żadna przeróbka by Przemo z modyfikacjami, które zajeżdżają serwery.

Poza tym modyfikacja Przema jest o wiele mniej bezpieczna i dużo rzadziej "łatane" są w niej dziury i błędy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 9 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group